Tjk Tahminleri Ücretsiz Mi ?

2021-09-16 22:59:00 923 admin

Tjk Tahmin 

Türkiye de uzun süredir grupların ve vip adıyla paket satışı sağlayan sitelerin aksine tjk bülten tahminleri uzun süredir ücretsiz ve çıkar gözetmeksizin günlük olarak ücretsiz tahminlerini paylaşmaktadır.

Altılı Tahminlerinde en detaylı analizleri sitemiz tjk bülten aracılığı ile takip edebilir ve güncel bilgiler ile kuponlarınızı zaten hazırlayabilirsiniz .

Fakat uzman yazar ekibimiz sizlere fikirlerini yani tjk tahminlerini ücretsiz bir şekilde gün gün paylaşmakta ve hazırlayacağınız kuponlarda sizlere yardımcı olmaktadır.

Bizler tjk tahminlerini ücretsiz olarak sunan sayılı sitelerden olduğumuzu biliyor ve önümüzdeki günlerde de tamamiyle ücretsiz tahminlerimiz ile sizlerle birlikte olacağımızı bildiriyoruz.

Yapılan günlük tjk tahmin analizlerinde hiç bir yazarımız garanti görülerek konuşmamakta ve sadece tavsiye amaçlı kendi yapmış olduğu kuponu paylaşmaktadır.

Bu kuponu paylaşırken de kesinlikle yanlış yönlendirme içerisine girmeden seçtiği safkanı ve neden seçtiğini yazmaktadır.

Sizlerde tjk tahminlerimizden ücretsiz faydalanmak ve her yeni tjk tahminde sms bildirimi almak isterseniz sitemize kayıt olabilir , canlı tjk tv kısmından diğer kullanıcılarımız ile sohbet edebilir ve fikir alabilirsiniz.

Tjk Bülten Tahminleri

Uzun zamandır türkiye jokey kulübünün vermiş olduğu her hipodromda ki yarışlara tahminlerimiz ile kullanıcılarımıza yeri geldi kazandırdık yeri geldi kaybettirdik. 

Sonuçta bu işte %90 şans %10 bilgi mantığıyla hazırlanmaktadır. Yapılan analizlerde tjk bülten tahminlerinde en çok kazandıran kuponlarımız haziran ayı ve temmuz ayı olmuştur.

Yaptığımız analizlerin 30 günde minimum 5 maximum 13 olarak tutmuş ve her yüksek ikramiyede bizim kuponlarımızında içinde olduğunu farkettik.

Tjk Bülten Tahminleri sizlere birlikte kazanmayı ve bu işi tamamiyle çıkar gütmeden yapmayı hedefliyor ve ilerliyor.

Sitemizde bulunan yazar arkadaşlarımız ve bilge ekibimiz tarafından girilen her tahmin o günün yazarının düşüncelerini gösterir ve sebepleriyle neden seçimini o yönde kullandığını siz değerli kullanıcılarımıza anlatmaktadır.

Diğer sitelerde ise mantık , örnek olarak şöyle ilerlemektedir ;

1.koşu 5 numara

3.koşu 3.numara

bu tjk tahminleri sitemizde istemediğimiz ve asla yapmadığımız bir paylaşımdır.

Verdiğimiz örnekte 1.koşu 5 numara yazıldı fakat neden yazıldığı ve neden seçim yapıldığı tamamiyle belirsiz.

Bizler her seçtiğimiz koşudaki safkanı neden seçtiğimizi anlatır ve kullanıcılarımıza bir tavsiye vermiş oluruz .

 

 

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !