Ücretsiz Altılı Tahminleri Sitesi

2021-09-10 16:58:09 34 admin

tjk bült

tjk bültende bulunan tüm tahminler usta yazar kadrosu ve bilge adminler tarafından günlük olarak 1 gün öncesinden akşam tam 21:00'da yayında olmaktadır.

Sizlerde tjk bult tahminlerinden ücretsiz yararlanmak için kayıt olabilir her yeni kuponda ücretsiz sms bildirimi alabilir , vakit geçmeden kuponunuzu hazırlayabilirsiniz.

tjk bült sizlerden için her yeni tjk haberini anlık olarak yayınlar ve kupon hazırlamadan değişiklik yapmanız gerekecek bir durum varsa sizleri haberdar eder.

tjkbulten 2018 yılından beri ücretsiz bülten ve tahminler ile tek ve tek olmaya devam edecek , gelişmiş bir platformdur.

Dilerseniz en son haberleri tjk bült sosyal medya hesaplarımızdan bildiri butonuna tıklayarak haberdar olabilirsiniz.

tjk tahmi

Sitemiz tjk bülten com 'da tahminlerin neden ücretsiz olduğu hakkında sıkça sorular almaktayız. 

Bizler işimizi severek yapıyor ve tahmin satan veya grup satan çıkarcı siteler gibi olmak istemiyoruz.

Yıllardır karşılaştığımız en büyük şikayetlerden biri tjk tahmi  'lerinin ücretli bir şekilde satılıyor ve verilen paraların karşılığının hiç bir şekilde alınamıyor olması.

Bu işte tjk tahm 'lerini %100 oranda bilecek kişilerin zaten tahmin satma gibi bir ihtiyacının olmayacağını düşünüyoruz !

Sizlerde biliyorsunuz ki bu işin %90 oranı şans %10 'luk kısmı ise bilgi ile yürümektedir.

Eğer bir kişi sürekli %100 şansa sahipse bile bunu sadece belki ayda belki yılda 1 kere yakalayabiliyor.

tjk tahmi 'lerinde her gün kazanç diye grup vip üyelik satan kişiler , türkiye jokey kulübü tarafından kesinlikle yetkisiz çalışmaktadır !

tjk yorum

Ülkemizde günlük tjk yorumları hakkında insanların fikir alışverişi yapamadığını ve ortak bir kupon hazırlayamadığını gördük.

Bizlerde tjk bülten olarak sitemizde tjk tv izlerden aynı anda yorum yapabilme ve tjk chat sohbet 'i aktif hale getirdik.

Binlerce kullanıcımızın aynı anda sohbet ederek işin eğlenceli hale dönüşmesini ve bilgi alışverişi yapmasını sağladık.

Sizlerde tjk yorum'larına katılmak ve diğer kullanıcılardan fikir almak istiyorsanız tjk yorum 'un üstüne tıklayarak sohbete hemen katılabilirsiniz.

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !