10.08.2020 Pazartesi Tekçi Amca Bursa At Yarışı Tahminleri

2020-08-09 18:26:21 701 tekciamca

Merhaba değerli at yarışı sever çocuklarım, sizlerle beraber uzun süre sonra TJK BÜLTEN sayesinde buluşuyoruz. İlk altılı ganyan tahminleri de 10 Ağustos 2020 Pazartesi Bursa at yarışları ile geliyor.

1. Ayak: 3 Yaşlı arap tayları hayatlarında ilk defa bir yarışa çıkarken Tekçi Amcanız burada sizlere çalışmalarında öne çıkan safkanlar arasından en beğendiğini söylerek altılı ganyana başlayacak. Birkaç iyi safkanın arasından en önde gelen isim 7 numara ile start alacak olan Meyscan. 

2. Ayak: Altılı ganyanın ikinci ayağına geldiğimizde benim yaşlı gözlerim Çakırın Kızı iin parlıyor. Bu tay İstanbul'da büyük hedefler için yetiştirilirken, bazı yarışlarında çok daha ağır rakipilerle karşılaşında gücünü sergilyemedi. Bursa pisti ve buradaki rakipler ona çok daha iyi gelecektir ve 10 Ağustos Bursa at yarışlarında en güçlü isimleri arasında gözüküyor.

3. Ayak: Altılının ortasına gelirken, Tekçi Amca sizlere yine Bursa'ya İstanbuldan'da gelmiş ve altılı ganan içinde bize oldukça yardımcı olabilcek bir atı önerecek. 1 numaralı Kayı Ovası Mehmet KAya ile önceden de İstanbul'da başarılı yarışşlar koşmuştu ve bu kez de daha uygun rakipler karşısında Bursa'da banko olabilmeye oldukça yakın.

4. Ayak: Günün en önemli koşusu olan Hilalüzzaman 25 koşusunda grup 1 yarıştan ikincilik çıkartarak buraya gelen formda safkan 2 nolu Cevher ekibimizin en önde verdiği at olarak Bursa Pazartesi at yarışı bülteninde ön çıkıyor. 

5. Ayak: Bu koşuda yine Şartlı bir mücadele, yani ilk defa piste ayak basacak olan tayların yarışı. Bunun için de çok dikkatli olunması gerekiyor. Bizim görüşümüz 4 numaralı Helencan üzerinde olacak. Sağlam bir kan hattı bulunan safkan, ayrıca galoplarda da diri gözüktü.

6. Ayak: Günün sonuna geldiğimiz bu koşuda 1 numaralı Beratbey iyi gruplarda son zamanlarda başarılı performansları gösterince, normal olarak burada da kuponumuza en önde tercihimiz olacaktır. 

Böylece 10 Ağustos 2020 Pazartesi Bursa at yarışı tahminlerimizin sonuna gelirken, altılı ganyan kuponlarınızda her zaman ölçülü olun ve küçük meblağlarla zevk alarak oynayın diyoruz çocuklarım.

Eşşekçi'nin 10 Ağustos Bursa At yarışı tahminleri için tıklayınız.

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !