12 AĞUSTOS 2020 ISTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

2020-08-12 00:13:38 376 yılmazsaraç

Sevgili yarışseverler Merhaba 12 Ağustos Çarşamba İstanbul at yarışları programı ile beraberiz. 

1.koşu, bir koşu ile beraber ilk altılı ganyan başlayacak bu koşuda süratli safkan 4 numaralı Ulubatur benim ilk safkanım ikinci şans dalganın sonlarda güçlü ataklarıyla gelecek olan iki numaralı Sakal Aydın, 3.şanslı  safkanım bu tarz gruplarda her zaman başarılı koşabileceği düşündüğüm 1 numaralı Alemin Kralı son olarak da çim pistte de başarılı koşabileceği düşündüğüm 5 numaralı yoldaşhan ihmal edilmemelidir.

2.Koşu Ikinci ayakta 9 numaralı Niğbolu iyi hazırlıklar ile dikkat çekiyor rakibi koşunun numarasını götürecek olan bir numaralı İzbırak son olarak bu iki safkanın hata yapması durumunda 5 numaralı Atardamar koşunun sürprizini gerçekleştirebilir.

3.Koşu Ben Bu ayakta yarış koştukça formunu geliştiren 6 numaralı Stallion Falcon u Banko olarak önermek istiyorum.

4. Koşu, 2. Altılı Ganyan'ın da başlangıç ayağı ben bu koşuda Ankara'da hazırlıklarını tamamlayıp bu yarışa gelecek olan 4 numaralı Yener Sultanı banko olarak Önermek istiyorum.

5.Koşu Ben bu koşuda denk güçlerin mücadelesi olduğunu düşünüyorum O yüzden sıralamaları rakamlarla yazmış olacağım. 9, 10, 7,8, 3, 5, 4, 6 sıralaması bu koşunun yükünü alabilir. Ama süzgeçten geçirdiğiniz her safkana şans verebilirsiniz.

6. Koşu Bu koşuda ilk şansı 6 numaralı Plovdil vermek istiyorum, uzun kalıplarla koşuya hazırlanan indian dady ikinci şanslı safkanım bir numaralı Ak Diamond da bu gruptan kaliteli olduğunu düşünüyorum sırasıyla 7 numaralı Vasily ve 4 King Dadaş ta şanslı safkanlar.

7. Koşu  ben bu koşuda tüm safkanları şansını eşit gördüğüm için at ayırmadan hepsi demek istiyorum.

8. Koşu Dişilere ait bu koşuda uzun aradan sonra yarış gören ve düzenli olarak idmanlarını sürdüren 7 numaralı Deniz Mavisi Bankomdur. 

9. Koşu  günün son ayağında dişi maiden koşuda ben ilk şansı Halis Karataş tercihiyle 3 numaralı Good Ranger e vermek istiyorum bu tay çok güçlü bir orjine sahip, ikinci şanslı tay 7 numaralı Light of Darkness, sonrasında bir 8 numaralı  My Baby Blue çok güçlü bir tay görüntüsü vermekte çimde farlı koşabilir. Son olarak 11 numaralı Queen Derya ise Izmitte gördüğü yarış sonrası düzenli hazırlıklarla bu koşuya geliyor. 

Tüm Yarışsever dostlara iyi şanslar diliyorum. Yazdığınız gibi gelsin diyerek güzel bir gün geçirmenizi diliyorum.

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !