12 Ağustos Çarşamba İstanbul Altılı Tahminleri

2020-08-12 02:46:59 595 bültenuzmanı

12 Ağustos Çarşamba bizi beklediğimiz sürprizlerle dolu olabileceğini söylemek istiyorum .Gerçekten zor bir yarış günü olacağını düşünüyorum ,

1. ALTILI GANYAN 12.08.2020 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 . Koşu ganyanda 2 yarıştır çok sert rakiplerle mücadele etmesine rağmen  4 NUMARALI ULUBATUR  bugün kendi temposunu verecek gibi duruyor , yarış yavaş giderse de kazanmaya çalışacaktır ,  tercihimdir.

2. koşuda ise 9 NUMARALI NİĞBOLU yavaş yavaş kalitesini arttırmaya çalıştı bugünde Halis Karataş ile çıkacak ve tekrar tercihinin olması da bu olmalı . Çok kuvvetli bir kağıda sahip bu gün ilk kez sentetiğe çıkacak , tercihimdir.

3. Koşu da 2 NUMARALI RAMPAGE son yarışında ki gibi bugün ön tarafta gideceklerin peşine yatıp etkli bir düzlüğü bulduğunda kendini gösterecektir . Halis Karataş ile 2 de 1 yaptığını da biliyoruz .Mesefa biraz uzadı belki yarış yavaş gidebilir diyebiliriz . Ama her zaman yarış koşturmakla alakalıdır , bunu doğru yapacağını düşünüyorum.

4. Koşu da 10 NUMARALI GÜLHATMİ son yarışta özellikle söylemiştik bugün kapalı gözlük taktı belki o kulaklık çıkınca kendini daha çok yarışa verecek demiştim . 10 NUMARALI GÜLHATMİ ilk kez Halis Karataşla çok kuvvetli gelecektir. 

5. Koşu altılı ganyanın kritik ayaklarından birinde 3 yaş ingilizler mücadelesinde kendi haline bir yarış gören 300 e kadar üstüne gidilmeyen fakat sonrasında 7 NUMARALI MİAPREZİOSA koşunun kazananı olabilir diye düşünüyorum , öncellikle yazacağınız olabilir , TEK olarak seçiyorum.

6 . Koşu 4 büyük Kariyer ingilizlerin satış mücadelesi yarışa baktığımda bir çok isme gittim geldim ama en son 3 NUMARALI INDIAN DADY  Mehmet Kayayla ilk kez start alacak , Rahmetli Şerafettin Beyden çıkma 3 NUMARALI INDIAN DADY  tercihimdir.

 

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !