12 Ağustos Elazığ Altılı Tahminleri

2020-08-12 17:13:13 563 bültenuzmanı

ELAZIĞ Altılı Tahminleri

1.Koşu: 2.CELLAT….7.9.8.4….. Sahadan dostlar safkanın çok iyi durumda olduğunu ve bu yarışı kazanarak maidene veda edeceğini söylediler güveniyorum dedi. Bana göre de kazanması lazım. Son yarışında startla öne geçip virajı 4-5 boy önde dönen ÇILGIN ELA son 100 e kadar direnmiş olsa da arkadan gelen rakiplere geçilince enseye bastı. Değişen jokeyi ile bugün farklı koşacak .Serkan Çömez in bankosu. Bana göre de Cellat ın en ciddi rakibi. Tabeladan düşmeyen ŞAHANEKIZIM ve PINARBAŞI ile Ankara dan gelen KÜÇÜK UÇARLIM sürprizde yazılabilecek isimler olur. 

2.Koşu: 8.LEYLANUR….3.13.10… Son KV.6 yarışı ölçü değil safkan çok iyi durumda Ferit ile kazanmasını bekliyorum. Bozo kayıttan banko aldım dedi. Gelmezse bu yarış karışır. Eküriler DÜLUCAN, YAĞMUR KIZI ve eski gücüne ulaşmaya başlayan NUR SALKIMI şanslı olur.  

3.Koşu: 1.ZAFER MEYDANI…..4.5.2.6.8….. Üç farklı şehirde koşup yeniden Elazığ a gelen ZAFER MEYDANI idmanda çok iyi görülüyor. Kaçak atlar fazla sayıda olsa da rakiplerinden daha kalite bu safkan kazanmaya yakın. Serkan Çömez kardeşim ZAFER MEYDANI ve ŞİRİNMİŞİRİN i ayırmadım dedi. UÇAN KAŞRI GÜZEL, DİKME AĞASI, UZUNYOL ve RANA GÜLÜ rakipleri olur. 

1.AYAK: 4.6.12.5.2.10……Buradaki aynı rakipleri yine şartlı.3 yarışta geçip 36 ganyanla kazanan DUNDAS kendini unutturdu. TEKÇAPKAN Ferit ile farklı koşuyor. Son yarışında 10 boy kalan ALTUNSARAY bu kez kalmazsa etkili koşar. ŞUBATHAN form tutamaya başladı. Rakipler uygun. Kilosu ağır olsa da böyle ağır kilolara alışık olan KRALINADAMI ok formda yazmamak olmaz. Son olarak formunu sürekli geliştiren eküri avantajlı REBER de yazarak bu ayağı kapatmış oluruz.

2.AYAK: 4.2.1.7.11……Bozo bu ayak için son yarışını aleyhe kısa mesafeye rağmen kazanan ISTANBUL HOUSE, sevgili kardeşim Hüseyin Altunkılıç ile yine kazanır bankom. Hüseyin Altunkılıç a da başarılar diliyorum dedi. Uzun mesafeleri daha iyi koşan LET ME PASS son koşusu ile çıkışa geçtiğini gösterdi. Eküri avantajı ile şanslı. Yine son yarışı iyi TATVAN BEYİ ve SAKARBAŞI İSTANBUL HOUSE nin rakipleri olur. Gençnurayın kızı kaçarak kazandığı yarış sonrası bekleme yapmıştı. Bu gün DAMARİS bu safkanın presine maruz kalmasa tek başına kaçabilir. Boş kilosu ile günün sürprizini gerçekleştirebilir.     

3.AYAK: 7.ATİKKOBRAM İlk yarışından üç saniye daha kötü koşup yarış severi hüsrana uğratsa da grubun uygunluğu ile bu kez kazanmasını beklediğim ATİKKOBRAM bankom    

4.AYAK: 1.2.3.4.7….BAYBAŞKAN ın kalitesi tartışılmaz ancak eski gücünden uzak. Gloın New Alaçat ve Steel Runner gibi kaçak atların olduğu bu yarışta sprinter özellikli CASH TO MASTER, ROJHAT AĞA ve OSMANİYE ÇOCUĞU, BAYBAŞKAN ile birlikte şanslı gördüğüm isimler. GLOIN önde gidip yakın takip ile kalitesi ile sprinter safkanlara dayanabilir.  Bozo 10.STEEL RUNNER a güveniyorum çok at yazan yazsın dedi.

5.AYAK: 5.LADY PERFECT….4.1…..11.6.2….İstanbul dan gelen ara sonrası Necmi ile ilk yarışını kazanan LADY PERFECT in sonraki iki yarışı da fena değil. Yine jokeyine kavuşan safkan SHADOW MAN in ağırlaşan kilosundan istifade ederek bu yarışı kazanacaktır.  Sürekli formunu geliştiren SONERİM, ağır kilosuna rağmen SHADOW MAN, bomboş kilosu ile beyaz bayrak ayna yarışı yapabilecek ROBİNİN ATI  son yarışları fena olmayan PENTHOS ve ÖNDERYE rakipleri olacaktır. 

6.AYAK: 2.3.5.10.1.11.DAĞTEPE, HEDBE, RUN, HİLVAN CEYLANI, AKHILLEUS ve Bozonun DB takısı alan Hüseyin Altunkılıç ile farklı koşacak diyerek sürprizde önerdiği MİZGİN ABLA sıralamasını önereceğim.

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !