13 Ocak 2021 İstanbul Altılı Tahminleri

2021-01-12 19:10:45 1.1k admin

Merhaba Sevgili Yarış Severler

Çarşamba İstanbul Yarışlarında , herkese iyi şanslar dileyerek yorumlarıma geçmek istiyorum.

Bugün sizler için uzun süredir paylaşım yapmadığımız ama bugün için tek atacağımız bir kuponumu paylaşmak istiyorum .

Yüksek miktarlar yatırmadan ufaktan deniyoruz ve alıyoruz umarım umduğumuz gibi olur çünkü güvenimiz tam ..

İstanbul 4. Yarış gününde beklediklerimiz umarım gelecektir .

İşte 13 Ocak 2021 Altılı Ganyan Tahminleri

 

1. Koşu da Müslüm Çelik yönetiminde olacak  FREE CHİLDREN 'a tek atıyorum. Bu Safkan benim 1. koşuda tekimdir . ( 1. Altılı Ganyan Başlar. )

2. Koşu da ise Halis Karataş yönetiminde olan ÇÖL KIZI çok beğendiğim bir safkan ve farkını gösterecektir .Tekimdir .

3. Koşu da ise AZMANTOR VEYA  UĞUR BUBAM safkanları ağırlık basıyor , bu 2 safkan çok tehlikeli ve yarış sonunda neler olacağını bilemiyoruz .Fakat ikiside denenebilir.

4.Koşu da ise DEDEM AHMET iyi bir orjinden gelme sağlam bir safkan Müslüm Çelik yönetiminde kendini göstereceğine inandığım favorimdir .

5.Koşu da ise GÜL YAPRAĞI bugün sürprizler arasında en doğru karar olan safkandır . Bu safkan yarışın son anlarında kendini gösterecek ve alacağını düşündüğüm favorimdir .

6.Koşu da ise MY MİLLİONAİRE sağlam bir orjinden gelme, safkandır . Bu safkan yarışın başından itibaren istikrarını gösterecek ve rakiplerini alt edecek güce sahiptir.Bir aksilik olmaması durumunda yarışın galibi olacağına inanıyorum. 6 .koşuda tekimdir .

7.Koşu da ise OPERA VE SON NOKTA favori safkanlarımdır .Yarışı 2 safkan önde götürecektir ve kazanını yarış çizgisinde ikisinden birinin olacağına inanıyorum. Beklediğimiz gibi olacaktır ve 2 safkanı da denemekte fayda vardır .

8.Koşu da ise sürpriz olacak ve bu koşuda aralarından sıyrılacak olan ARAPOVİÇ favori safkanımdır. Bu koşuda sürpriz gösterdiğim ve alacağını düşündüğüm favorimdir.

 

Umarım Altılı Yarış Tahminlerimizi beğenmişsinizdir . Sizleri maddi yönden zorlamadan ufak oynayarak umduğumuz gibi olur ise kazanmayı hedefleyerek bir tahminlerimi sundum . Umarım herşey istediğimiz gibi olur ve yüzümüz güler .

Başarılar Bol Şanslar Dileriz .

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !