14 AĞUSTOS CUMA İSTANBUL YARIŞ YORUMLARI ( Yılmaz Saraç)

2020-08-13 23:07:10 533 yılmazsaraç

Herkese Merhaba Cuma İstanbul Yarışları ile birlikteyiz. Tüm yarışseverlere iyi şanslar diliyorum. İlk altılı birinci koşu ile başlıyor.

1. Koşu 5-6-2

2. Koşu 3 Banko

3. Koşu 1-5-2

4.Koşu ikinci altılı ganyan bu koşu ile başlayacak. Handikap 17 mücadelede arap safkanlar mücadele edecek. Ilk şansa sahip safkan 5 numaralı Kazdağı grup uygun bu safkan için iyi bir yarış yapacaktır. Ağır kilolu yarışlardan sonra uygun siklet bulan 7 numaralı Bekir ikinci şansa sahip, 6 numaralı Şahinşevket, Gökhan Kocakaya tercihiyle diğer şanslı isim bu safkan yarış gördü dikkat!

5. Koşu  Denk güçlerin mücadelesi olan kalabalık bu koşuda 11 Sarı Handan, 6 Gizemnaz, 9 Prenses Montana ilk şansa sahip safkanlar, Kaizbert temsilcisi 8 numaralı Kurdele, 21 numaralı Fevzi Abi, 5 Yaman Adam, 7 Hayırlı Kız ihmal edilmemeli zor bir koşu olduğundan çok kalabalık tutmak gerekli olduğunu düşünüyorum.

6 Koşu Maiden mücadelede Kaya ekürisinin safkanı 10 numaralı Lucky Rock ilk şansa sahip, 11 numaralı Olivya işe 1000 metre YARIŞLARINDA bu grup için yeterli derecelere sahip 59 saniye içinde koşabildiğinden  bu safkanıda ihmal etmemek gerekir.

7 Koşu 3 yaşlı arap taylarının mücadelesinde 7 numaralı Milasberk yeterli hazırlıklarla ilk şansa sahip bu safkan orjin olarak da çim piste çok yatkın, 1 numaralı Saydam Ateş, Ankara da hazırlanarak bu koşuya hedefli geliyor, Kaizbert temsilcisi 3 numaralı Oğlum Batuhan bu iki safkan hata yaparsa değerlendirebilir.

8. Koşu KV 9 mücadelede 3 yaşlı ingiliz safkanlar mücadele edecek bu koşuda Ankara ekibinin iyi hazırladığı 3 Deli Tahir, Selim Kaya ile Bankomdur. 

9 koşu günün son ayağında dişi safkanlar mücadele edecek ilk şans 40 günlük arayı iyi degelendiren güzel hazırlanan 2 numaralı Queen Lily e vermek istiyorum, 6 numaralı Barbarella Mia maiden e veda ettiği güzel yarış ardına uygun grupta yine kazanbilir, Peri Lina gibi mükemmel bir Kısragın anne kardeşi olan 5 numaralı Kar Tanesi iyi hazırlandı babadan da mesafe tutabilecek bu kısrak koşunun sürprizini yapabilir. Böylece Cumayı değerlendirdik. Herkese iyi şanslar diliyorum, Yazdığınız gibi gelsin diyerek güzel bir gün geçirmenizi diliyorum. 

 

DİĞER İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !