14 OCAK 2021 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ

2021-01-13 21:47:02 1.5k admin

Sevgili Yarış Severler

Perşembe İzmir Yarışlarında , herkese iyi şanslar dileyerek yorumlarıma geçmek istiyorum.

Bugün sizler için uzun süredir paylaşım yapmadığımız ama bugün için tek atacağımız bir kuponumu paylaşmak istiyorum .

Yüksek miktarlar yatırmadan ufaktan deniyoruz ve alıyoruz umarım umduğumuz gibi olur çünkü güvenimiz tam ..

İşte 14 Ocak 2021 Perşembe günü  Altılı Ganyan Tahminleri sizlerle !

 

1. Koşu da B.M.MIRIK yönetiminde olacak  UÇANYUMAK 'ğa tek diyorum. Bu Safkan benim 1. koşuda tekimdir . ( 1. Altılı Ganyan Başlar. )

2. Koşu da ise M.KAYA yönetiminde olan RÜZGARBERK çok beğendiğim bir safkan ve farkını gösterecektir .Tekimdir .

3. Koşu da ise ELİTCAN VEYA  ARSLAN KRALİÇE safkanları ağırlık basıyor , bu 2 safkan çok tehlikeli ve yarış sonunda neler olacağını bilemiyoruz .Fakat ikiside denenebilir.

4.Koşu da ise BÜTÜNAY iyi bir orjinden gelme sağlam bir safkan M.KAYA yönetiminde kendini göstereceğine inandığım favorimdir .

5.Koşu da ise AVUKAT bugün sürprizler arasında en doğru karar olan safkandır . Bu safkan yarışın son anlarında kendini gösterecek ve alacağını düşündüğüm favorimdir .

6.Koşu da ise MAYA HANIM sağlam bir orjinden gelme, safkandır . Bu safkan yarışın başından itibaren istikrarını gösterecek ve rakiplerini alt edecek güce sahiptir.Bir aksilik olmaması durumunda yarışın galibi olacağına inanıyorum. 6 .koşuda tekimdir ..

7.Koşu da ise KOMSHU VE ŞEHRİBAN favori safkanlarımdır .Yarışı 2 safkan önde götürecektir ve kazanını yarış çizgisinde ikisinden birinin olacağına inanıyorum. Beklediğimiz gibi olacaktır ve 2 safkanı da denemekte fayda vardır .

 

Umarım Altılı Yarış Tahminleri mizi beğenmişsinizdir . Sizleri maddi yönden zorlamadan ufak oynayarak umduğumuz gibi olur ise kazanmayı hedefleyerek bir tahminlerimi sundum . Umarım herşey istediğimiz gibi olur ve yüzümüz güler .

Başarılar ...

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !