15 Eylül 2020 Ankara Altılı Ganyan Tahminleri (Gökhan Şeker)

2020-09-14 23:12:05 816 admin

1.Koşu  : Açılışı banko ile yapalım.Son yarışında yine buradan sizlere önlerden önerdiğimiz BOUJEE yarın 7 kg siklet almasına rağmen uygun grupta hem cinslerini yine geçmesini bilecektir.Ufak bütçeli kuponlarda banko olarak değerlendirebilir.Geniş oynayan dostlarımız ise formda jokeyi ile MI MAJOR, son yarışını hiç ölçü almadığım AMBUSHER  ve mesafe deneyimi olan AZRA GIRL mutlaka değerlendirilmelidir. 

 

2.Koşu : İlk ve tek koşusunu kazanırken usta atlar gibi sprint yapan EFELERİN EFESİ hiç şüphesiz favori olmayı hak ediyor. Yine ilk koşusunu kazanan MISS PETAY en ciddi rakibi olacaktır. Kapalı gözlük ve kulaklık ilavesi ile iyi koşmasını beklediğim LADY VENÜS ve dilbağı ilavesi alıp kapalı gözlük kulaklık çıkarılan MATADOR YILDIZ bu ikilinin en ufak hatasını geri çevirmez.

 

3.Koşu :Son 3 koşusunu bu pistte kazanan ve formunun zirvesinde olan CAVARADOSSI yine kazanmaya en yakın isim olarak gözüküyor. Fakat bursa bir TINASOĞLU var ki bugünkü rakiplerinden daha ciddi rakiplerle karşılaşmış ve hep yakınlarında koşuyu bitirmiş. Bugün denk grupta süprizi yapabilir aman dikkat. 50 kg bomboş kilo ile start alan KALKANDERELİ ve PRENSES GOLDA kilo avantajına sahip olup koşuyu lehine çevirmeye çalışacaktır. Kazanmakta güçlük çeksede hep tabela içinde dolaşan DIRECT WIN de bugün kazanabilir.

 

4.Koşu :Ankara pistinde başarılarına bir yenisini daha eklemek için sahaya çıkıcak olan SİLVERTAY yarışın favorisidir. Son Ankara yarışında bugünkü rakibine geçilen PİANİST rövanşı almak için elinden gelenş yapacaktır. Anne ve baba hattından tam bi şampiyon olan ATARDAMAR bu iki ismin hata yapması halinde devreye girecek ilk isimdir.Koşunun mega bombasını Adana'dan gelen AYBET yapabilir aman dikkat. 

 

5.Koşu :Şartlı-1 mücadelede ilk defa start alıcak taylardan pedigre olarak iki isim çok ön planda gözüküyor. PROXY' nin tam kardeşi CITRONELLA ve cumartesi günü İzmir'de maiden koşan NAVAL 'ın tam FREEDOM FLIGHT' ın ise anne kardeşi olan ENDLESS SEAS benim favori iki isimim. Marcavelly'nin temsilcileri şampiyon eşleşmelerle bi araya gelince harikulade safkanlar veriyor bunlardan biride bu kosuda start alan ULTRAMARINE yavrusu JOPPE. Favorilerimize ciddi rakip olucak bu ismin uzayan mesafelerde nasıl koşacağını şimdiden merak ediyorum. 1.ay doğumlu olan LUXOR temsilcisi 3'lülğüne yakın koşması sebebi ile diğer tercih edeceğim bi  isin SKYLINE olacaktır. Şartlı 1 mücadele olması sebebi ile çoğaltmak isteyen dostlar kendi tuttuğu safkanları ekleyebilirler.

 

6.Koşu :Ankara'dan çok hazır ve fit durumda olduğunu öğrendiğim ve görüntüsü ile de hayran bırakan BLOOD DIOMAND 'ın bugün bu rakiplerini geçmesini bekliyorum net bankomdur. 

7.Koşu : Gün özelinde diğer bir güvendiğim isim ise KAYAKARDEŞLER. Uygun grupta rahat kazanmasını bekliyorum net bankomdur. 

 

8.Koşu : Şampiyon CANKARDEŞLER' in anne kardeşi KARDEŞCAN 2.kez Ankara pistine çıkıyor. İlk çıktığı yarışı kazanan safkan bugün yine fotoya uzanabilir. Grup koşularda istediğini elde edemeyen DEMİRPERDE onun en ciddi rakibi olacaktır. Mega süprizi O BİR REİS yapabilir. 

9.Koşu :Zorlu koşuda ekürilerden GÜZELÇOCUK devam formu ve yarışın hızlı gitmesi muhtemel olduğundan en şanslı isimdir. ALDERAMİN, AŞKABAT, STARBİR hata yapması halinde devreye girer. Dışarıda bi safkanı bırakmayalım ve MONTEGO yazıp kapatalım. 

 

10.Koşu :  İzmir'de başarılı yarışlarını izlediğim EL ASESİNO'nun tam kardeşi olan EL COMPADRE yarışın favorisi olmayı hak ediyor. HAVE A NICE TRIP' in anne kardeşi SON EFE, ROCKY FORK MNM' in tam kardeşi ASENAT, genel durumları ile AGASSI, ORURA, CASTLE RISING yazarak burayı geçip günü kapatalım. 

 

ŞABLON 
BOUJEE(1)//6-2-5
1-2-6-5
1-3-7-8-4
3-5-2-6
7-2-3-6
BLOOD DIOMAND (6)
KAYAKARDEŞLER (1)
1-4-5
GÜZELÇOCUK (4)//2-3-5-1
4-7-8-1-9-3
 

 

 

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !