15 EYLÜL İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

2021-09-14 21:54:48 1.2k admin

1.KOŞU:  Genelde kısa-orta mesafeli koşular tercih edilmesine karşın bu mesafede 3 kez koşup tabeladan düşmeyen 5-BLANCHARD verdiği aradan sonra üç koşu gördü.Bu koşuyla birlikte çıkışa geçebilir.2-LEGEND OF LOVE biraz ağır kilosuna rağmen rakibi olacaktır.Son yarışında kıpırdayan 4-ALLORA şans verilmesi gereken diğer bir isim.

2.KOŞU: Bugün İstanbul’da 1 şartlı koşular var ve oldukça kalabalık.Bu da programı bira daha karmaşık hale getiriyor.Bu koşu için iyi hazırlıkları ile 10-SEZTURBO için fırsat olabilir. .Ekürileri İle birlikte 5-EZBERBOZAN  ekleyerek deneyebiliriz.

3.KOŞU: 7-TAÇSER farklı sınıfı ile favori.Eküriler 1-SİNOPLU MERVE ve 2-ZERAFETLİ çok formda safkanlar.

4.KOŞU: Tayların mücadelesinde ilk defa kuma çıkacak olan 6 JADORE form durumu ile favorim olmayı hak kazandı. iki de iki yapan 5 WARDENCLYFFE devam eden güzel formu ile sert rakibi. 

5.KOŞU: Bursa’da son iki koşusunu kazanan 3-BU DA BATOR çok iyi formu ile önde fazla yıpranmazsa kazanmasını beklediğim isim.2-DIRECT WIN , 7-HAPPY TIME ,8-REGAMOUR ve 9-LIBERTALIA bu safkanın rakibi olacaklar.

6.KOŞU: 2.Maiden da sırasıyla 13 YABANGÜLÜM-12 SONSUZ HIZ – 10 NESLİHANIM-3 DRAGOS ve 1 BERRENKIZ ile geçmeye çalışacağım.

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !