16.08.2020 ADANA YARIŞ TAHMİNLERİ

2020-08-16 18:29:48 412 admin

1. Ayak 

Red Bishop'ın kan hattından gelen LAGOON büyük oranla agf çıkacak olmasına rağmen ilk ayak güçlü rakipleri olduğunu görüyorum.

İlk ayakta sürpriz kokusu aldığım Adana ikinci altılıda sıralamam 7,3,6,9,1,4,8 şeklinde olacaktır.

2. Ayak

İlk koşusunda yaptığı 4.lüğü çok hoşuma giden KURTULUŞ HANI maidendan bugün çıkabilir. Normalde bu ayakta koşacak olan atların tümünden daha iyi gördüğüm ve Emrah Sincan idaresinde olacak at küçük kuponlarda tek atılabilir. Biraz daha eklemek istersek sıralamam 7,5,9,4

3. Ayak

Bu koşuda kendisinden 1 yaş büyük olan RENK FARKIN'ın sıkıştırmalarına direnebilirse OĞLUM DELİL yaraşı rahat kazanacaktır.

Ancak RENK FARKI güçlü ve güzel yarışları olan bir at. Bu iki ata bakıldığında gerek kum performansı gerekse de sevgili Erkan Tunç'un bugün çok güzel idare etmesini beklediğim OĞLUM DELİL yakın zamanda 64 ganyanla geldiği güzel koşusunu unutmamak gerektiğine inanıyor ve günün en sağlam teki olarak sizlere öneriyorum. 

4. Ayak      

ARAYEKYİ çim pistte ve 2020 yılında uzun mesafelerde güzel koşuları olan bir at. Özellikle yakından takip ettiğim bu at olmadan altılı oynamak bugün için çok riskli olacağından mutlaka değerlendirmenizi öneririm.

bu ayalk için sıralamam 6,2,3,4 şeklinde olacaktır.

5. Ayak             

Koşacak 11 atın içerisinden kendini belli eden 5 at arasında seçim yapmakta zorlandırm. Sıralamam 3,7,2,4,5

6. Ayak             

Kum ve çim pistteki güzel koşularını tekrar tekrar izlediğim TALİŞMAN sahibinin farklı düşünceleri yok ise ( maidendan çıkmayıp grubun ekmeğini yemek ve ikincilik üçüncülüklerle yetinmek gibi ) bugün kazanır düşüncesindeyim.

Son ayak için sıralamam 14/3,9,13,4,1 şeklinde olacaktır.

Tüm yarış severlere bol şans diliyorum...

 

 

 

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !