16 AĞUSTOS PAZAR İSTANBUL YARIŞ TAHMİNLERİ ( Yılmaz SARAÇ)

2020-08-15 22:05:54 1.1k yılmazsaraç

Sevgili yarışseverler merhaba pazar İstanbul programının yorumlarıyla beraberiz. Herkese güzel bir pazar günü geçirmesini diliyorum

Altılı Ganyan 2. Koşu ile başlayacak.

2. Koşu  2 numaralı JAVELİN Banko.

3. Koşu  5 numaralı Sense Eight Banko.

4. Koşu 7-6-3-4-10-8

5. Koşu 2-6-5

6. Koşu  ikinci altılı ganyan bu koşu ile başlayacak. İzmir de maiden koşuda kazanıp sonrasında birde üçüncülük elde eden 2 numaralı Mystical Victory ilk şansı hak ediyor,  1 numaralı Poker Face çimde iyi yarışlar yapıyor grubun uygunluğu ile koşunun şanslılarından, Bursa da yakın ara yarışlar yapan Romola iyi bir yarışa ımza atabilir,  4 numaralı The Best Simge bu mesafede 2.10 lük bir dereceye sahip aprantisi iyi idare edebilirse koşuya ortak olabilir, son şanslı safkanım ise  uygun sikleti ve Müslüm Çelik gibi bir tecrübeyle koşuya katılacak olan 5 numaralı Wolf Son Wolf' dur.

7. Koşu bu koşuda Gazi kaydı bulunan ve koşu gören 5 numaralı Prokopi ilk şanslı bu koşu ile Gazi Koşusu provasını yapacak, Bursa dan koşuya gelecek 4 numaralı Petrocelli son yarışını kazanmış olmanın moral ve kondisyonu ile ikinci şansa sahip, Tam bir mesafe orjinine sahip olan 8 numaralı Storm Falcon dan da iyi bir yarış bekliyorum. 3 numaralı Final ısrarla Gökhan Kocakaya ile koâmaya devam ediyor değişik bir sonuç alabilir, son olarak usta antrenör Haldun Güneş tarafından hazırlanan 2 Don Corleone yarışın sürprizini yapabilir.

8. Koşu da 6 numaralı Big Name bu grubun üstünde bir güce sahip ilk şanslı, 2 numaralı Kingdom Of Fire daha iyi gruplarda start aldığı son yarışların ardından uygun grupta güzel koşacaktır, 3 numaralı Peters Pan Dreams iyi orjini ve güzel hazırlıkları ile şanslı, uzun ara sonrası koşacak ve eküri avantajı ile koşan 5 Tivoli sprint mesafesini ayarlarsa kazanırda.

9. Koşu Babalar Günü Koşusunda Güzel hazırlanan ve son yarışına anlam veremediğim Kurtel ekürisinin güzide safkanı 6 numaralı Karamustafa Bankomdur.

10. Koşu 1200 metrelik bu yarışta yarışın temposu direkt olarak sonuca etki edecek. Yarış süratlendigi taktirde usta işi bir yarış yapacağını düşündüğüm 3 numaralı Uludaz ilk şansa sahip, yarış gören 5 numaralı Bayezid iyi hazırları ile dikkat çekiyor, 1 numaralı Baldemar temposu bozulmadığı takdirde çok sert tempoda koşuyu bitirebilir, son şans ise 4 numaralı Makambo; Özcan Yıldırım'la son yarışını kazandı ve yine Özcan'la şanslı.

11. Koşu Maiden koşuda 5 numaralı Havza Aslan ı son yarışında sahada çok dolandı ve startta oyalandı, orijininden dolayı çimde daha güzel koşacaktır bu tayın önü açık, 3 numaralı Erzincanlı güzel hazırlıkları ve iyi start aldığı taktirde birinciliğe ortak olabilir. Bu iki safkanın mücadelesi birinciyi belirleyecektir.

Tüm Yarışsever dostlara iyi şanslar dilereyerek bugünde yazdığınız gibi gelsin diyorum. 

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !