16 Eylül 2020 İstanbul At Yarışı Tahminleri - Erdi EDİŞ

2020-09-15 23:59:12 865 admin

1.Koşu: İlk yarışını çim pistte deneyen bugün için ilk defa sentetiğe çıkacak olan Jack Sparrowun anne kardeşi olan bu tayın bu yarış için DB takısı denediğini görüyoruz. Anne kardeşi Jack Sparrow da DB takısı denediği ilk yarışında maidena veda etmişti. Ben CAPTAİN MARVEL in de kardeşi gibi DB takısı ile start alacağı ilk koşuda maidena veda etmesini bekliyorum bu koşu içerisinde Net Favorimdir.

 

3.Koşu: Son koşusunda daha sert rakipleri yanında virajı tuta tuta dönüp yarışı kazanma adına tam ataklarına başlayacakken Hışman Çiziğin Aşkabat isimli tayla traşlamasına maruz kalıp iç bariyere yatmak zorunda kalan önü kapanmasına rağmen yine de toparlayıp yarışı 3. bitirden protesto ile 2. sayılan DUMAN ın devam eden formu ve uygun rakipleri yanında kazanmasını bekliyorum yarış içerisnde ki Net Favorimdir.

 

6.Koşu: İlk yarışını Kocaeli de kabakumda deneyen ve yarışa ağır favori çıkan bu tay orjin itibari le sentetikte başarılı yarışlar yapmış Lead Soldier in anne kardeşi. Bugün için ilk defa çıkacağı sentetik pistte favori olmayacaktır. Ama ben DB takısı ilave edilen, çok kaliteli bir tay olacağına inandığım ve son galobunda adeta ayakları yere değmeyen KEY OF MAGIC in Akın Sözen idaresinde rahat bir birincilik elde edeceğini düşünüyorum. Sizlere günün BANKOSU olarak öneriyorum.

 

8.Koşu: Gazi de süpriz beklenen isimlerden biri olan ama maalesef yarışı 6. bitiren kaliteli safkanın gazi sonrası yaptğı galoplarında gayet sağlıklı olduğu görünüyor. Bugün için daha uygun rakipleri yanında gazinin tesellisi olacağına inandığım bu koşuyu  UPPER CUT in kendini yakından tanıyan jokeyi Akın Sözen idaresinde kazanmasını bekliyorum bu koşu içerisinde ki Net Favorimdir.

 

10.Koşu: Çok daha sert rakipleri yanında dişe dişe mücadele eden bu safkan bugün için kendine çok uygun grup bulmuş. Devam eden formu ile vasat rakipleri yanında kazanması normal sonuç olacak olan SPARTCUS bu koşu içersinde ki Net Favorimdir.  

 

ŞABLON 

1.KOŞU: 10 CAPTAİN MARVEL///9,4
2.KOŞU: 8,1,2,3,6,7
3.KOŞU: 1 DUMAN///7,4,3,2
4.KOŞU: 1 HÜRUÇAN///H
5.KOŞU: 4,2,1,7,8
6.KOŞU: 4 KEY OF MAGIC
7.KOŞU: 7,6,1///3,2
8.KOŞU: 6 UPPER CUT///5,3
9.KOŞU: 7,3,1,6,5
10.KOŞU: 3 SPARTACUS///5,4,6,11,19

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !