18 Eylül 2020 Bursa Altılı Ganyan Tahminleri (Gökhan Şeker)

2020-09-17 23:05:01 867 admin

1.Koşu : Son yarışında buradan süpriz olarak önerdiğimiz KIZIL YAĞIZ rakiplerini gelip ekarte edip koşuyu kazanırken 1700'de 1.42 gibi oldukça iyi bi derece ile kazandı yarın yine en şanslı isim olacaktır.Dutyfree temsilcisi olan CUMHURYELİ onun en ciddi rakibi olacaktır.Son yarışını ölçü almadığım GREY PILOT ikilinin hata yapması halinde devreye girecek isimdir.

 

2.Koşu : Bölünen maidenın ilk ayağında ilk şanslı isim yapmış olduğu yarışlarla ÇIĞRÜZGARI favori olmayı hak ediyor.GÜLENYÜZ'ün tam BABAARİF'in ise anne kardeşi olan BARLIKEFE en ciddi rakibi olaLcaktır.50 gün ara sonrası ve kapalı gözlük ilavesi ile kosacak olan ASMİN HAN yarışını süprizini yapmaya aday gözüküyor mutlaka ama mutlaka kuponlarda bulunsun diyorum.OĞLUM EGE'nin anneden ve ÇAĞIRAN'ın tam kardeşi olan ALTIN KURUŞ yine etkili koşmasını beklediğim isimlerden biridir.Kocaeli pistinde aradığını bi türlü bulamayan YAZGAN yarın ciddi bi süprize imza atabilir sevdiği pistte.

 

3.Koşu : Günün en zor kosularından birisi olarak gördüğüm bu kosuda DYMAXION önde kuracağı tempo ile beyaz bayrak ayna yaparak yarısı kazanmak için elinden geleni yapacaktır alternatif bankomdur Geniş oynayacak dostlar  ANITA BLAKE,RUN FOR RUYA ve HAS ALTUN bu 3 ismi mutlaka bulundursunlar. 

 

4.Koşu : Günün en az atlı koşusunda MISS PEARL için çok rahat bi yarış olacaktır net bankomdur.

 

5.Koşu : Barış abi idaresindeki DARK MASTER 339 gün arasına rağmen yapmış olduğu yarışlarla favori olmayı fazlasıyla hak ediyor.Kocaeli pistinde 1.26'sı var bu pistte maidena veda etti ve bu pistte hazırlanıyor pisti yadırgamayacaktır.En ciddi rakibi STARTAY,DİLİMYANDI ve 50 kg'lık sikletleriyle İNCİNİN KIZI ,EL MESCALERO en ufak hatayı affetmezler.

 

6.Koşu : Emin ellerde olduğunı bildiğim ERTECİMER bu yarışta ilk şanslı atımdır.Bu mesafeleri hep iyi koşan nadide kısrak ŞERİFE ABLA en ciddi rakibi olacaktır.Start sorunları olmasına rağmen sonları güçlü gelen CESURAYAK, formunun zirvesinde olan UÇAN KARACA, gününde olduğunda bu grupları geçebilcek güce sahip olan HÜRSEV,el değiştirsikten sonra farklı koşan hızlı giden yarışlarda sonları etkili gelen DENİZ KÖPÜĞÜ, kısa mesafedeki yarışını ölçü almadığım FATİHİNGÜLÜ ve kalitesine inandığım SERDENGEÇER yazarak çok atlı bi seçimle burayı geçelim.

 

7.Koşu :Yaş aldıkça farklı bi konumda olmasını beklediğim ASİL YUMRUK kesinlikle maiden atı değildir. İlk şanslı ismimdir. Yarış hayatına 2.likle başlayan HASTİKAĞA en ciddi rakibi olacaktır. Kapalı gözlük çıkaran ALSERDİL, ilk defa start alıcak olan GÜRDORU ve ilk defa kum pistte kosucak TAHİR BABA yazarak burayı geçebiliriz. 

 

8.Koşu : Şampiyon BAŞHÜKÜMDAR' ın anne kardeşi olan CHRIS BEY sonunda kaba kuma çıkıyor. Her ne kadar üstündeki jokeyi ciddiyetsiz binse de en şanslı isimdir. İzmir'de son yarışını kazanırken beğenimi toplayan KOCAOĞLAN, kaba kum performansı çim ve sentetiğine oranla daha iyi olan HASİBAKIZ, dün kocaelide kazanan SUNGURLU 'nun tam kardeşi olan ZERAFETLİ ve ilk defa kaba kuma çıkıcak olan WINTER FELL ayrımsız yazılması tarafındayım. 

 

9.Koşu :  Ekibinin maiden dolaşalım 2.'liklerle parayı toplayalım demezse özetle kayba koşmazsa ZIVARAKLI gün en özelinde en çok güvendiğim isim olup net bankomdur. 

 

10.Koşu :Günün kapanışında birbirine denk olan isimlerin mücadelesinde son koşusunda TEKFORDTEYFİK' e geçilen ve bugün eküri desteğide bulunan OĞLUM KÜBEŞ kazanmaya yakın gözüküyor alternatif bankomdur. Geniş oynayıp rakip yazmak isteyen dostlarımız hep tabela içinde gezinen CANDANBEY, son uzun yarışında fena koşmayan ve yine eküri desteği olan HARİKULADE, son yarışıyla toparlanma sinyalleri veren CESURHALİM, çim yarışları sonrası kuma dönen KARAVAŞ ve yine çimde aradığını bulamayan ÇAVUŞBABAM sırasıyla yazılabilecek isimlerdir. 

 

ŞABLON 
3-2-1
2-1-10-9-8
DYMAXION (5) // 8-1-4
MISS PEARL (2)
2-4-3-5-8
12-4-6-10-5-1-9-8
3-7-1-6-9
CHRIS BEY (1)//6-10-11-8
ZIVARAKLI (9)
OĞLUM KÜBEŞ (14) // 8-18-5-7-13

 

 

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !