19 Ağustos 2020 Greyville Güney Afrika Yabancı At Yarışı Yurtdışı Altılı Ganyan Tahminleri

2020-08-19 08:14:19 732 raymondjones

Bütün Türkiye'deki dostlarıma tekrar merhaba diyorum ve bu kez Tjk programındaki 19 Ağustos 2020 tarihli Greyville Güney Afrika at yarışı ile beraber olduğumuzu söylemek istiyorum.

1. Koşu: 9-Thumbs Up çok değerli bir at ve burada da bize bültenin en önemli fvorileri arasında geliyor. İyi bir yarış atı ve at yarışı kuponlarınızda en önde değerlendirmelisiniz.

1. Ayak: 6 numarsı ile Güney Afrika Greyville yabancı yarışlarında start alacak olan Lucy Lu 14-Capriana ile de eküri ve bu bizi biaz daha güçlendirecektir. Bu kız çok iyi durumda ve favorimiz.2-Blue School Baby de burda çok yukarıları hedfleyen bir at ve mutlaka gözümüzün üstünde olmalı. Bunlardan sonrası için ise 12-Cantat Choir ve 4-Abia gelen isimler.

2. Ayak: 8-Ticket to Cairo bu koşu için tjk bültende bizlere fazlasıyla ışık saçıyor. Banko demek istiyoruz fakat yine de dikkatli olun ve kuponlarınıza ve altılı ganyan tahminlerinize göre değerlendirin. Sonrasındaki atlar ise 11-Precious Love, 5-Drogarati ve  4- Wild Eye eküri avantajı ile olacaktır.

3. Ayak: 5-Celtic Voyager tjk tv izleyip banko yapmak isteyenler için en başta gelen atlardan. Grubun en iyi yarış atı ve normal şartlarda kazaanmalı. Eğer yanına at istiyorsanız Güney Afrika Greyville altılı ganyan tahminleri için size 7-Justaguything önerilir.

4. Ayak: 19 Ağustos yabancı at yarışı bülteninde bu kez karışık bir koşudayız. 2-Extravargant sağlam geliyor ancak onu yalnız bırakmayacak isimlerin başında 4-Captain of Color var. 12-Dive Captain ve 9- Hopskipandjump önemli rakipler ve her an kazanabilirler.

5. Ayak: Burada 7-Donald McDonald en baştaki at. 6-Pollard ve 5-Backpacker takipteki isimler. At yarışı kuponunuza gre sırasıyla ekleyebilirsiniz.

6. Ayak: Greyville Güney Afrika at yarışı tahminleri için sona gelirken 4-Santa Vitorria en başta ve güçlü bir at. İyi geliyor ve kaznmak istiyor. Tjk bülten bize ir iki safkan daha gösteriyor. 3-Skyfire ve 1-Such a Rush zorlu rakipler. 12-Pina Colada da ekürileriyle kuponları süsleyebilir.

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !