19 AĞUSTOS 2020 İSTANBUL AT YARIŞI YORUMLARI ( Yılmaz Saraç)

2020-08-18 22:14:07 593 yılmazsaraç

19 Ağustos Çarşamba İstanbul yarışları ile beraberiz. 10 Koşulu Program pistler normal, hava sıcaklığı 30 derece sıcaklık beklenmekte. 1. Altılı ganyan 1. Koşu ile başlıyor. 2. Altılı ganyan 5. Koşu ile başlayacak.

1. Koşu 5-3-2

2. Koşu 1 numara BANKOMDUR.

3. Koşu  5 numara BANKOMDUR.

4. Koşu 3-8-9-5-1

5. Koşu 2. Altılı ganyan başlangıcı 7 numaralı GÜNDOĞARKEN gruba bakıldığında uygun sikleti ve hazırlıkları ile ilk şanslı safkan, 6 DALOĞLU uzun zaman sonra kazanarak şanssızlığını yendi, yine G.KOCAKAYA ile start alıyor, yarışın hızlı gitmesi durumunda koşunun sürprizi 5 ŞİMŞEK KRAL dan gelebilir, son şans ise ağır kilo startlarında daha iyi gruplarda mücadele eden 1 KAZDAĞI yine şansını deneyecek.

6. Koşu Maiden mücadelenin yapılacağı koşuda ben ilk şansın ekürilere vermek istiyorum 9 numaralı SAİLOR MAN daha iyi gruplarda mücadele etti, İkinci şanslı sarkanım 5 numara HIZLI HAN, 4 numaralı GENTELMAN BOY ise çok iyi orjini ile dikkat çekiyor, sırasıyla 6 numara KİNG ATLAS, 7 numara LİZBON koşunun diğer şanslı safkanlarıdır.

7. Koşu Denk güçlerin mücadelesinde uzun mesafe yarışlarını seven 2 numara DOĞA KANUNU kendisini iyi tanıyan M.KAYA İdaresinde güzel koşacaktır, İzmir'den gelecek olan 4 numara PERFECT RUNNER iyi koşabilir Dikkat! Uzun aradan sonra bu koşuya katılacak olan 6 AGERA hazırlıkları ile göz doldurdu, hızlanacak yarışta sonlarda iyi sprint yapabilen 7 numara GRASHOF, son olarakta istikrarlı yarışlar yapabilen 5 VOLTA yıda değerlendirmekte fayda var.

8. Koşu 1500 metrelik bu yarışta gruba gücü yetecek hazırlığa ve güce sahip olan 1 JACK SPARROW Banko safkanımdır.

9. Koşu Bu koşu için yarış hazırlıklarını çok beğendiğim, uygun grubuda bulan 6 numara GEORGE BEST benim sizlere önereceğim BANKOMDUR.

10. Koşu günün son ayağı olan bu kalabalık koşuda ilk şans 4 numara ATAR DAMAR a vermek istiyorum startta oyalanmadığı taktirde bu grubu geride bırakabilir, 5 numara TUTANDA bir hafta arayla bu koşuya geliyor çim pistte iyi bir yarış yapacaktır, 2 numara FIRATKENTLİ ise gücü oranında başarılı gününde olması durumunda iyi koşacaktır, sırasıyla 3 HANAMİÇİ, 15 FOTOKIZI, 12 ASPURÇE, 8 FEVZİ ABİ isimli safkanlara şans vermek istiyorum, bu koşuda kendi süzgecinizden geçen tüm safkanlarada şans vermenizi öneririm. Böylece Çarşambayıda sizler için yorumlamış olduk, herkese iyi şanlar diliyorum. Yazdığınız gibi gelsin.

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !