20 Ağustos 2020 İzmir Altılı Ganyan Tahminleri (Gökhan Şeker)

2020-08-19 17:23:25 1.5k admin

3.Koşu : Günün açılışında ideal mesafesine dönen WARM HEARTED koşunun en şanslı ismi olucaktır. Orjin itibari ile mesafeye yatkın gözüksede kısadaki koşuları oldukça başarılı olan SUMATRA en ciddi rakibi konumundadır. İzmir'de ilk startını kazanarak başlayan Dutyfree temsilcisi FIRST CHILD Ankara macerasından sonra yuvasına döndü kumda bi koşu gördü ve tekrar kazandığı piste kavuşuyor her ne kadar kumunun çiminden daha iyi olduğunu düşünsem de etkili formuyla fotoya uzanabilir. İzmir'den ziyade Bursa'da başarılı yarışlarını izlediğimiz CELALİYE rakiplerini hatasını affetmez.

 

4.Koşu : Ara sonrası yarış görüp açıklarını kapatarak gelen ATIBA' nın yarışı kazanmasını bekliyorum alternatif bankomdur. Rakip yazmak isteyenler formu süren ve son yarışını hiç ölçü almadığım GRAY WOLF mutlaka yazılmalıdır. Uygun sikletleriyle BAŞOK ve FREEDOM FLIGHT geniş kuponlarda bulunması gereken isimlerdir.

 

5.Koşu : Uzun kısa farketmeksizin hep iyi koşan ve son koşusunu bu mesafede bekleyerek kazanan MEHMETZADE kuşkusuz yarışın favorisidir. Yine son yarışını kazanan ve etkili jokeyi Halil Kaplan idaresindeki PİST KRALI en ciddi rakip olucaktır. Son yarışında daha sert rakiplerinin yanında hiç üzülmeden kazananın 1 saniye gerisinde yarışı bitiren ASHÜNKAR, tırnağının ucundaki ŞERİFAĞA, formunu sürdüren KAYALARLI  satış yarışında dikkatleri üzerine çeken TALANTAY ve KİYASET yazarak burayı geçebiliriz. 

 

6.Koşu : Kazandığı yarışla toparlanan DASIF SKY yarışının en şanslı ismidir. Tekrar ideal mesafesine dönen ELBRUZ en ciddi rakibi olacaktır. İyi ellerde yarışlara hazırlanan MEDZAMOR bu rakiplerinin hata yapması halinde devreye girecektir. Yarışın süprizini ise henüz maiden bi isim olmasına rağmen potansiyeli yüksek olan ve EYÜPŞAH' ın anne kardeşi olan ZDRAVETS mutlak kuponlarda bulunsun. 

 

7.Koşu : Ara sonrası start alıcak olmasına rağmen kalitesi ve kumaşı burdaki isimlerden farklı olan ve Regaip kardeşimin ve Ahmet Baguç abimizin antrenesindeki BLACKBALL yarışın favorisidir. Her ne kadar çimde başarılı yarışlarını izlesekde ön tarafa ayağına ondan daha seri kimse olmadığından bi solukta yarışı  bitirmek isteyecek olan SERPİNTİ yarın bir beyaz bayrak ayna yarışı yaparsa hiç şaşırmam. Kazanmış olduğu yarışıyla tekrar form tutan TOPANGA, yarış kazanamasada hep tabela içinde gezinen yaşlı kurt OVA KARTALI diyerek bu ayağı geçebiliriz. 

 

8.Koşu : Son Kocaeli yarışında yine son ayakta start alan PEKÖZ sevdiğim efendi kardeşim Atakan Cem Dağdeviren ile o gün bir beyaz bayrak ayna yarışı yaparak kazanmıştı. Devam eden formu ve grubun uygunluğu ile aynı yarışı tekrarlamasını bekliyorum gün özelinde en çok güvendiğim isimdir. 

 

ŞABLON

3-6-10-1

ATIBA (11)//4-12-13

1-5-9-2-3-8-4

5-2-4-9

5-10-1-3

PEKÖZ (1)

 

Tüm yarışsever dostlara ve büyüklerime bol şanslar diliyorum. Mutlu huzurlu günler.. 

 

 

İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ DİĞER KONUMUZ İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

 

 

 

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !