21 Eylül 2020 Elazığ Altılı Ganyan Tahminleri (Gökhan Şeker)

2020-09-20 14:01:00 824 admin

1.Ayak : Bu pistte maidendan çıktıktan sonra Urfa'da koştuğu yarışını ölçü almadığım THUNDER MAN yarış favorim. Son yarışında bu pistte 3.kalan ASPARAGAS onun en ciddi rakibi olacaktır. KARARSIZ, CATASTROPHE ve CRISTOPHER yarışın diğer şanslı isimleridir.

 

2.ayak : Bölünen maidenda son 2 yarışında 2.kalan MYSTIC GIRL yarışın net favorisidir. Bölgenin başarılı aprantilerinden Fetullah Felhan idaresindeki MARWARI onun en ciddi rakibidir. Son koşmuş olduğu şart 4 mücadeleden 6.ayrılıp 2 saniye geri gelen KÜRŞATHAN bu ikilinin en ufak hatasını geri çevirmez. İlk defa bu pisti deneyimleyecek FRIDAY COPPER, yarış hayatına bu koşuyla başlayacak TORYUM, Ferit Yardımcı idaresindeki  ABANA BEYİ ve İzmir'de aradığını bulamayınca doğunun yolunu tutan THE BRAVE ONE yazarak çok atlı bi seçimle burayı geçebiliriz. 

 

3.Ayak :Son yarışında da banko önerdiğimiz YUTANGİRDAP bugün yine fotoyu önde geçmeye çok yakın gözüküyor günün net bankosudur.

 

4.Ayak :İzmir 'de harika yarışlarını izlediğimiz ALPDAĞI sorunlarla koşmasa net grup atı. Başarılı yarışlarına burda devam ettiren safkan burdaki koşan bi çok rakibini geride bıraktı yine kazanacak formda olup son yarışında çok beğendiğim ve önerdiğim MAPRO en ciddi rakibi olacaktır. YILDIZHAN'ın yarışı süratlendirecek olması ise HAS YAĞIZ'a çok yarar mutlak kuponlarda bulunsun. 

 

5.Ayak :Önde kuracağı tempo ile beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını beklediğim NEW ALAÇAT benim yarış favorimdir.Kısa mesafelerde başarılı yarışlarını izlesekte piste olan uyumu ile EĞİL ATEŞİ ve SİMENTAL en ciddi rakipleri olacaktır. 

 

6.Ayak : Denk güçteki tayların maiden mücadelesinde şablonda yazdığım safkanların ayrımsız yazılması tarafındayım.

 

ŞABLON
7-5-3-2-6
12-11-4-3-8-1-7
YUTANGİRDAP (1)
ALPDAĞI (1) // 10-3
NEW ALAÇAT (1)//7-8
5-9-12-14-7-8-15

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !