23 MAYIS BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

2022-05-22 19:52:20 426 admin

Uzun süredir at yarışı tahminlerimize ara vermiştik . Bu sebeple geri dönüşümüze özel üzerinden çalıştığım ve yarın ki Bursa koşusunda tek attığım kuponumda yer alan 6 tane tek safkanımı sizlerle paylaşmak istedim .

Bu altılı tahmininde yanına sizlerde ekleyebilir kuponunuzu geniş tutabilirsiniz .

Üzüleceğiniz rakamlarda kupon almamanızda fayda var . Biliyorsunuz ki amacımız biraz da eğlenmek ve kendimizi görmek amaçlıdır .

İşte 23 Mayıs 2022 Bursa Altılı Ganyan Tahminleri

 

1. Koşu da H.Kaplan yönetiminde olacak  DELİ YILDIRIM 'a tek atıyorum. Bu Safkan benim 1. koşuda tekimdir . ( 1. Altılı Ganyan Başlar. )

2. Koşu da ise E.Aktuğ yönetiminde olan BABU çok beğendiğim bir safkan ve farkını gösterecektir .Tekimdir .

3. Koşu da ise CAFER BEY VE STEPS OF IRON safkanları ağırlık basıyor , bu 2 safkan çok tehlikeli ve yarış sonunda neler olacağını bilemiyoruz .Fakat ikiside denenebilir.

4.Koşu da ise ÇERDİĞİN iyi bir orjinden gelme sağlam bir safkan Mer.Çelik yönetiminde kendini göstereceğine inanıyorum.

5.Koşu da ise HELL STORM bugün sürprizler arasında en doğru karar olan safkandır . Bu safkan yarışın son anlarında kendini gösterecek ve alacağını düşündüğüm favorimdir .

6.Koşu da ise GALİÇYA sağlam bir orjinden gelme, safkandır . Bu safkan yarışın başından itibaren istikrarını gösterecek ve rakiplerini alt edecek güce sahiptir.Bir aksilik olmaması durumunda yarışın galibi olacağına inanıyorum. 6 .koşuda tekimdir .

7.Koşu da ise BUKALEMUN CE İZOLE favori safkanlarımdır .Yarışı 2 safkan önde götürecektir ve kazanını yarış çizgisinde ikisinden birinin olacağına inanıyorum. Beklediğimiz gibi olacaktır ve 2 safkanı da denemekte fayda vardır .

8.Koşu da ise sürpriz olacak ve bu koşuda aralarından sıyrılacak olan GANGASTER favori safkanımdır. Bu koşuda sürpriz gösterdiğim ve alacağını düşündüğüm favorimdir.

 

Umarım Altılı Yarış Tahminlerimizi beğenmişsinizdir . Sizleri maddi yönden zorlamadan ufak oynayarak umduğumuz gibi olur ise kazanmayı hedefleyerek bir tahminlerimi sundum . Umarım herşey istediğimiz gibi olur ve yüzümüz güler .

Başarılar Bol Şanslar Dileriz .

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !