24 Ağustos 2020 Bursa Altılı Ganyan Tahminleri Videolu (Gökhan Şeker)

2020-08-23 22:09:09 1.4k admin

Herkese selamlar dostlar video halinde izlemek isteyenler linke tıklayabilirler.

https://www.youtube.com/watch?v=MlTA1z2L3o8

 

 

3.Koşu : Görmüş olduğu koşular sonrası SIKINTI YOK artık kazanacak kıvama geldi.Kadir Tokaçoğlu'na rağmen ilk şanslı isim.En ciddi rakibi İstanbul'da başarılı yarışlar koşan SAKALAYDIN olur.Yarış görecek olmasına rağmen çok daha etkili yarışlarını izlediğimiz BENHALİL nefesten etkilenmezse iyi koşabilir mutlaka kuponlarda bulunsun.Son olarak Tınas ekürisinin en formda ismi olan GÜLÜŞLÜ apranti kardeşim Burak Akçay idaresinde rakiplerinin hatasını affetmez.

TEKÇİ AMCA ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

RAYMOND JONES ŞANLIURFA AT YARIŞI TAHMİNLERİ TIKLAYINIZ

4.Koşu : İzmir'de kazandıktan sonra kum pistteki son koşusunu ölçü almadığım HARD WOLF ilk şanslı ismim.Uzunları daha iyi koşssa da form durumu ile MAYLİN,kurtel ekürisinin safkanı THE LAST LION,henüz maiden bi isim olmasına rağmen potansiyeline inandığım GREAT WARIOR ,daha ziyade ön tarafta yarışı kabullenen HEROES ve süpriz yapma şansı olan BAY ROSSI diyerek burayı geçebiliriz.

 

5.Koşu :  BU DA BATOR ,IN THE NAVY gibi isimlerin önde süratlendireceği yarışta son yarışını kazanarak gelen formda jokeyi ile LOBO NEGRO alternatif bankomdur.Son yarışını kazanan çim pistin başarılı kısrağı ADIOS rakip arayanlar için ilk isim olur.Uygun sikleti ile MERTALİBABA ve ağır kilosuna rağmen sonları güçlü gelen ROCKY FORK MNM yazarak geçebilirler.
 

 

 

6.Koşu : İlk yarışında kazanan sonrasında bekleneni vermese de tabela içerisinde dolaşan ÜNALAN ön tarafı kabullenerek beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya çalışacaktır.Son yarışında bugünkü rakibi NAKIŞ'a geçilen sprintine geç kalan IŞITAN bugün aynı hataya düşmez diyorum ilk ciddi rakibi olur favorimizin.İstanbul'da istediğini alamayan SAYGINER 'in bir YAŞARCIK temsilcisi olması sebebi ile kaba kumu çok daha iyi yapacağını düşünüyorum.Bu 3 ismin buraya yeterli olacağını düşünüyorum daha da çoğaltmak isteyenler koşuyu kapatmaya kadar gidebilirler.

 

7.Koşu : Maiden koşuda AFTER DOWN en şanslı gördüğüm isim.KARAOĞLANIM ve gündüzeli ekürisinin NASİP isimli tayı en ciddi rakipleridir. Bu 3 isim buraya yeterli görüyorum çoğaltmak isteyenler  CHARLIEBOY ,maidenda para toplasa da sağı solu belli olmayan KOPAHİYA,yeni start alıcak olan PRENS GÖKSU , uygun sikleti ile LUCKY SCHATZ ve HOSLİ'nin anne kardeşi olan PHILBERTA yazarak geçebilirler.

 

8.Koşu : Son koşusunu daha iyi safkanların arkasına 4.kalan ve önceki yarışını kazandığı piste dönen ABHER gün özelinde en çok güvendiğim isimdir.Önde KUSURSUZ GÜÇ,FEYAT BABA gibi isimlerin yarışı süratlendirmesi tamamiyle işine yarayacaktır.

ERDİ EDİŞ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Herkese bol şanslar..

 

ŞABLON

3-4-7-2

8-3-1-14-6-9

LOBO NEGRO (9) // 4-8-2

4-2-1 // HEPSİ

8-2-4 // 1-3-5-12-13

ABHER (10)
 

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !