25 Ağustos 2020 Ankara 1. Altılı Ganyan Tahminleri ( Erdi Ediş )

2020-08-25 00:41:56 630 admin

 Herkese merhaba tjk bültene hoş geldiniz. Altılı tahminleri için karşınızdayım. Hepimize şimdiden bol şanslar. 

2.AYAK Kum pistte ki iki yarışınıda başarılı koşan bu safkan iki yarışında da sert rakiplerine boyun eğip 2.likle yetinmişti. Bugün için artık çok daha şanslı olan ona rakip olabilecek isimlere göre de çok daha tecrübeli olan ve kendini yakından tanıyan jokeyi ile antraman sahasında da birlikte çalışan OSMAN BEY in yarışı kazanmasını bekliyorum alternatif bankomdur.

 

4.AYAK Son yarışlarında iyice form tutan bu safkanın özellikle son yarışında ki görüntüsünü çok beğendim. O gün için mesafenin kısa geldiğine inanıyorum bugün için uzayan mesafede çok daha şanslı olacağına inandığım ve jokeyinin yakından tanıdığı ÖZYEL in yarışı kazanması normal sonuç olacaktır. Benim siz takipçilerime önereceğim alternatif bankodur.

 

6.AYAK Son yarışlarıyla iyice form yükselten bu kaliteli safkanın 3 yaşlılığında bu pistte bu mesafede çok başarılı işleri vardı. şimdi 4 yaşına gelen bu ismin daha da üstüne koymasını bekliyorum. Son yarışında Kırcaali nin peşine takılıp onun temposuna rağmen pes etmeyip son düzlükte liderliği almış ve yarışı kazanacakmış görüntüsü vermişti. Ama o gün için rakibi olan Kingserkan ve bugünkü rakibi Sun of Day a yapacak birşeyi yoktu. Artık iyice form tutan ve doğru jokey tercihi yaptığına inandığım OSMAN BABA nın elrapido arkasında yer alıp bu sefer düzlüğe elinde avansla çıkacağına inanıyorum ve tümrakiplerine direnerek yarışı kazanmasını bekliyorum. Yarın için Ankara da sizlere önereceğim GEÇİLMEZ BANKOMDUR...

Altılı Ganyan Şablonum 

1.AYAK = 4,5,6
2.AYAK = 9 OSMAN BEY // 5,2,6,3,10
3.AYAK = 6,3 // 5,1 // 2,4
4.AYAK = 3 ÖZYEL // 1,2
5.AYAK = 6,10,8,12 // 3,4,7,2
6.AYAK = 6 OSMAN BABA

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !