25 Ağustos 2020 Ankara 2. Altılı Ganyan Tahminleri ( Erdi Ediş )

2020-08-25 01:01:31 681 admin

 Herkese merhaba tjk bültene hoş geldiniz. Altılı tahminleri için karşınızdayım. Hepimize şimdiden bol şanslar. 

2.AYAK Son yarışlarıyla iyice form yükselten bu kaliteli safkanın 3 yaşlılığında bu pistte bu mesafede çok başarılı işleri vardı. şimdi 4 yaşına gelen bu ismin daha da üstüne koymasını bekliyorum. Son yarışında Kırcaali nin peşine takılıp onun temposuna rağmen pes etmeyip son düzlükte liderliği almış ve yarışı kazanacakmış görüntüsü vermişti. Ama o gün için rakibi olan Kingserkan ve bugünkü rakibi Sun of Day a yapacak birşeyi yoktu. Artık iyice form tutan ve doğru jokey tercihi yaptığına inandığım OSMAN BABA nın elrapido arkasında yer alıp bu sefer düzlüğe elinde avansla çıkacağına inanıyorum ve tümrakiplerine direnerek yarışı kazanmasını bekliyorum. Yarın için Ankara da sizlere önereceğim Alternatif Bankodur.

 

4.AYAK Son yarışında ilk defa uzun piste çıkan bu kaliteli safkan son 400 geçilirken yarış kazanacak gibi görüntü verdi ama sert rakipleri arayı açınca yarışı 4. bitirmişti. Bugün için çok daha uygun grup bulan ve artık uzun tecrübesi kazanan kaliteli safkanın artık jokeyi ile de uyum problemi yaşamayacağını düşünüyorum. Burdaki rakiplerine göre daha sınıf bir isim olduğuna inandığım bu ismin yarın için liderliği alıp beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum. Ama çok pres yerse liderlik için 2. ve ya 3. sırada da gidip viraj sonrası alacağı liderliği finişe kadar koruyacaktır. Yani iki türlü senaryoda da kazanan BAŞAR dır. Benim yarın için GEZİLMEZ BANKOMDUR...

 

 5.AYAK Ankara kumunu çok sefen kaliteli kısrak özellikle son yarışında çok formda olduğunu gösterdi. Devam eden formu ve etkili olduğu pist ve mesafede kazamasını bekliyorum. Çok güzel bir ekürinin elinde olan ve yarıniçin apranti indiriminde faydalanmak için Ercan Çankaya idaresinde koşacak olan ALESSANDRA  nın formda aprantisi ile kazanmasını bekliyorum ve sizlere Alternatif Banko olarak öneriyorum. 

Altılı Ganyan Şablonum 

1.AYAK = 6,10,8,12 // 3,4,7,2
2.AYAK = 6 OSMAN BABA // 4,3,5
3.AYAK = 8,2,1 // 4,7,5
4.AYAK 3 BAŞAR
5.AYAK = 2 ALESSANDRA // 4,7
6.AYAK = 3,8 // 4,2,1,7,11,13

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !