25 Ağustos 2020 Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri (Gökhan Şeker )

2020-08-24 21:50:47 912 admin

1.Ayak : Günün açılışında zorlu bir koşu olduğunu düşünüyorum her biri birbirini geçebilecek denk  güçteki isimlerin ayrımsız olarak hepsi yazılarak geçilmesi tarafındayım.

 

2.Ayak : İdmanını bana özelden ulaştıran Yağız abime öncelikle burdan selamlar diyorum.AÇIK ARA ilk koşmuş olduğu sentetik pist sonrası ekibin almış olduğu karar ile kaba kum pistte görmek yönünde oldu.LAGUARDIA ile tam  LADY KRAKOV ile anneden kardeş olduğununda altını çizmekte fayda var.Bence kum pistte önümüzdeki günlerde adını sıkça duyacağımız bu isim yarın kazanmaya yakın görüyorum.LUNA LOVEGOOD' un tam kardeşi ES ROBERTO ayağının tozu ile Adana'dan geliyor en ciddi rakibimiz olacaktır.Son 2.liği ile dikkatleri üzerine toplayan JUNIOR ÇINAR diğer bir rakibimizdir.Dişi olmasına rağmen gücü nispetinde koşan OLIVYA bu rakiplerinin çok kötü koşması halinde devreye girecektir.

 

3.Ayak :  7 safkanın kayıtlı olduğu bu koşuda 2 ismi birbirinden çok ayıramasamda AHMET BEYLİ'yi bi adım önde görmekle beraber ERBABAM'la beraber ayrımsız yazılması tarafındayım.Bu ikilinin çekişmeli mücadelesi sonucu belirleyecektir.

 

4.Ayak : Son yarışında KARDEŞCAN'ı geçen ve bugünkü grup onun için oldukça uygun gözüken BESTEKAR yarın muhtemelen %70 agf oranını görür diyorum ve günün en güvenilir ismi olarak görüyorum. (Umarım bugün binmiş olduğu IŞITAN'daki gibi hata yapmazsın Murat Gündüzeli.)

 

5.Ayak : SAVAŞ ATI ve PERFECT RUNNER'ın önde süratlendireceği yarışta formu süren KIZIL DEV yetenekli kardeşim Burak Akçay idaresinde en şanslı isim olucaktır.KING MAGE onun en ciddi rakibi olacaktır.Form olarak SAVAŞ ATI'ndan daha iyi durumda olan PERFECT RUNNER'ın daha diri kalma ihtimaline karşı kuponlarda bulunsun diyorum.

 

6.Ayak : Günün kapanışında ayağına seri isim OBRADA en şanslı isim olacaktır.Artan formu ile BOSS TO POSION onun en ciddi rakibi olacaktır.Sentetik pistte daha başarılı yarışlarını izlesekte kalite isim INDIAN DADY mutlaka kuponlarda bulunsun diyorum.

 

ŞABLON 
HEPSİ 
1-2-3-8
2-1
BESTEKAR (1)
1-6-2
2-1-9

 

 

 

 

 

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !