29/12/2023 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ

2023-12-29 00:48:11 500 bilgili

Sevgili yarışseverler Kocaeli Programı'nda 2 tane tek vardı biri CLYMORE diğeri ise FOR YURDABAK isimli atlardı.Ben bu atları favori diye önermedim ben sürprizleri bulmak için burda tahminde bulunuyorum şimdi koşu analizlerine geçmek istiyorum.

1.KoŞu: QUEEN AKARCA başta olmak üzere,SUPER SWEET,ALWAYS LUCKY ve CRAZY AMAZON hepsi eşit şansa sahip atlar. 
 

2.KoŞu:Maiden mücadelede sürpriz arayacak olursak KIRŞAHİN ilk önceliğim olacak sırasıyla OĞLUM HAN,TOLGAŞAH, BARINBEY olarak yazılır.Ben yarışın favorisi olarak ŞEN ANA isimli kısrağı görüyorum.Tuttuğunuz atları yazmayı ihmal etmeyin.

 

3.KoŞu: Uzak ya da kısa mesafe farketmeksizin koşan KRAL TAC'ı, MEHİR ABLA,NADİDE HAYAT ve MİSTRAL eşit şansa sahipler.MAHİNURUM'da göz ardı edilmez.

 

4.KoŞu:AEGEAN QUEEN ve LOVE ACTION kıyasıya bir birincilik mücadelesi verir diye düşünüyorum. CHEEKY GİRL sürpriz diye düşünüyorum. CELENIE'de kupanlarda bulunabilir.

 

5.KoŞu:BABA RUNNER ilk şans verdiğim isim olup,MASTER CHEF'de iyi bir mücadele verir diye düşünüyorum. Hep koşan ama bir türlü istediği sonucu alamayan çok güzel sprint yapan KİNG OF TOKÇALAR unutulmamalıdır.Diğer atlarda yazılabilir.

 

6.KoŞu:Mesafe kısa koşacak olan atlarda kısa mesafe koşan atlar olduğu için ayrım yapılmadan yazılırlar. Benim ilk tercihim UMUT TAY'dır.Sırasıyla ÇOŞKUNHAN, ARGALI,ŞAH FIRTINASI olarak devamı getirilir.

 

Tüm yarşseverlere bol şanslar diliyorum 

 

 

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !