3 AĞUSTOS PAZARTESİ BURSA

2020-08-03 11:53:16 171 yılmazsaraç

Bursada güneşli ve sıcak bir havada yarışların koşulacağını belirtmek isterim. 9 Koşulu programda iki altılı ganyan koşulacak.

1.KOŞU , 1. Altılı ganyanın ilk ayağı, maiden mücadelede iyi hazırlıklarını bildiğim 6 Numaralı MAXBUENO ilk safkanım, 10 numaralı ILSA IN VERSAILLES bu grup için yeterli güce sahip, 9 numaralı WOLF SON WOLF formunu yükselterek bu koşuya geliyor. Daha sonraki şanslılar sırasıyla 4 numaralı CATCH THE BREEZE, 2 numaralı BARUTEFE, 1 numaralı BABA CAHİT, 5 numaralı GENTLEMAN BOY şansı olan safkanlar.

2. KOŞU, Bu koşuda iki koşusu sonrası iyi duruma gelen 6 numaralı PETROCELLİ ilk şanslı safkanım, son yarışında 6 numarayı geçmeyi başaran tecrübeli ekibi ile seçilerek koşulan 4 DON CORLEONE diğer şanslı safkan son olarak Adana dan formda gelen 1 numaralı UĞUR BEY ide ihmal etmemekte fayda olduğunu düşünüyorum.

3. KOŞU, da son yarışını tanımadığı İzmir pistinde koşan ve ikinci kalan 2 numaralı ÇAĞLAYANŞELALE tanıdığı ve hazırlıklarını yaptığı pistte BANKOMDUR.

4. KOŞU  2. Altılı Ganyanın Başlangıç Ayağı bu koşuda 6 numaralı NARTHAN BEY ilk şanslı safkanım, Kurtel ekürisinin 2 numaralı DELİKANIM, 12 numaralı GRAFİN koşunun diğer şanslı safkanları.

5.KOŞU, Şart 2 mücadelede daha iyi gruplarda mücadelelerine tanık olduğumuz 2 numaralı HARUNHAN ilk şansa sahip, daha üst gruplarda üç yarış gören 6 numaralı EMEKYEMEZ grubun uygunluğu ile iyi bir yarış yapabilir, yarışın hızlı gitmesi durumunda 4 numaralı ALİDEV sonlarda güçlü ataklarıyla koşuya ortak olabilir, koşunun sürprizi ise 16 numaralı DRAGIC den gelebilir.

6.KOŞU, Nilüfer Belediye Başkanlığı Koşusu da 6 numaralı TARIKHAN ilk şansa sahip eksiksiz hazırlıklarla bu koşuya geliyor, gücü tartışmasız 8 numaralı GÜMBÜR GÜMBÜR sıkı rakibi, sırasıyla 4 numaralı ÖZEKAN, 1 numaralı RUS DAMAT bu iki safkanın rakipleri.

7.KOŞU Behzat Ilgaz Koşusu da starttan düzgün çıkması durumunda 9 numaralı THE LAST SQUAD koşuyu kazanacaktır. BANKOMDUR.

8.KOŞU  da bu gruplarda her zaman söz sahibi olabilecek güce sahip olan 5 numaralı MÜHENDİS ilk safkanım, 4 numaralı MİSTER POİNT,1 numaralı YOLDAŞKAYA, 3 numaralı INVISIBLE WOMAN, 7 numaralı REY, 6 numaralı HILL HEAD diğer şanslı safkanlar.

9.KOŞU denk güçlerin mücadelesi olan bu koşuda 10 numaralı KAMAKAYA güzel hazırlıkları ile ilk şansa sahip,  16 numaralı İŞİNİBİLİR grup için yeterli hazırlığa sahip, 15 numaralı GALİÇYA, 9 numaralı İHSANEFE, 3 numaralı HIZKOLİK diğer şanslı atlar. Herkese iyi şanslar diliyorum. İyi seyirler.

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !