30 Ağustos Pazar İstanbul Yarış Yorumları ( Yılmaz Saraç )

2020-08-29 21:24:45 683 yılmazsaraç

Sevgili yarışseverler merhaba, merakla beklenen 94. GAZİ KOŞUSUNUN da koşulacağı İstanbul Yarış Programında Karşınızdayım. Herkese iyi şanslar.

1. Koşu 6-7-2-5

2. Koşu 6-3-5-7

3. Koşu 2-7e

RAYMOND JONES TJK ALTILI GANYAN TAHMINLERI İÇİN TIKLAYINIZ

4. Koşu 1 HEKİMOĞLU BANKOMDUR.

5. Koşu 2. Altılı ganyan bu koşuyla başlayacak. Grup 3 mücadele dişilere ait koşuda ilk şans 4 numara KARKIZ geçen yarış çok süratlenince sonlarda rakiplerine teslim oldu aynı hataya düşmediği takdirde çok iyi hazırlıkları ile kazanabilir, Bursa da hazırlanan 9 numaralı MAÇA KIZI sonlardaki güçlü atakları ile favorinin yakın rakibi, ANKARA dan gelecek olan 8 MACAU ise her yarışı bir diğerinden güzel kendisini iyi tanıyan jokeyi MÜSLÜM ÇELİK le kendisine şans yaratacaktır, Şampiyon GRAYSTORM öz kardeşi koşu hayatına güzel başlangıç yapan 12 numaralı ROSE QUEEN bir diğer şanslı taydır.

6. Koşu ANAFARTALAR KOŞUSU bu koşuda geçen yarışında da önerdiğim 3 numaralı DELİ TAHİR ilk safkanım bu safkan hızlanan koşuda daha başarılı olacaktır, güzel formu ile 7 numaralı KANEKONUN OĞLU yakın rakibi olacaktır, 17 numaralı ZLATİBOR ise ne zaman nasıl koşacağı belli olmayan bir safkan gerçek manada gücünü gösterdiği takdirde koşunun sürprizini yapabilir, 10 numara KUZEY YAĞMURU, 15 numaralı SECRET LOVER, 5 numaralı GOLD COAST koşuda diğer şanslı safkanlarım.

7. Koşu bu koşuda ilk şans gördüğü koşular sonrası iyi bir kıvama gelen 4 numara MEGALADON ilk şanslı safkanım hazırlıkları tam, üst üste kazanan formunun zirvesinde olan 6 LEX TALLİONİS yine kazanabilir, son olarak iki koşusunu HALİS KARATAŞ idaresinde kazanan 2 numaralı RAMPAGE koşunun şanslılarındandır.

8. Koşu 94. GAZİ KOŞUSU bu koşuya katılmanın bile şeref olduğu bir koşu tüm tayların ayakları düz bassın, ilgilerine iyi şanslar diliyorum. Koşuda tartışmaz favori 1 numaralı CALL TO VİCTORY bu tay on yarıştır kazanıyor Erkek Tay Deneme, Sait Akson Koşularını kazanarak ne denli iyi bir at olduğunu kanıtladı ilk şanslı, 13 numaralı VERNAZZA ise bu safkanın bu sezon yakın takipçisi mesafenin 200 Metre daha uzaması safkanı olumlu etkiler düşüncesindeyim sıkı rakibidir. Ankara dan gelecek olan bu sezon bu rakiplerle ilk defa karşılaşacak olan 8 numaralı LORD OF GAME sezonun lider jokeyi GÖKHAN KOCAKAYA tercihiyle şanslı, 9 numaralı POWERMAN ise GAZİ öncesi MEHMET AKİF ERSOY koşusunu kazanarak bu koşuda bende varım dedi az koşmuş olması bu safkanın şansını bana göre dahada arttırıyor, son olarakta geçtiğimiz sene SAKARYA koşusunu kazanarak tüm dikkatleri üzerine çeken 7 numaralı KİNGSMAN favorilerin yapacağı en ufak hatayı affetmez.

9. Koşu Erkek 2 yaşlı tayların mücadele edeceği Grup 3 mücadele de son yarışında arası olmasına rağmen çok iyi bir üçüncülük elde eden 3 numaralı DRAGON BORN koşu sonrasında düzenli idmanları ile bu koşuya geldi ben bu safkanı sizlere BANKO olarak önermek istiyorum.

TEKÇİ AMCA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

10. Koşu NENEHATUN Koşusu dişilere ait bu koşuda KISRAK Koşusu 2.si 11 numaralı MOORLAND ilk şanslı yarış sonrası bu koşuya Ankara da özenle hazırlandı. Her koşusu birbirinden güzel olan 7 FLORİDA COAST ikinci şansa sahip, 10 numaralı MARAKAY ekürinin bu koşuda çok büyük beklentisi olduğu kısrak o yüzden HALİS KARATAŞ ı tercih ettiler şansı yüksek, Ankara dan gelecek olan 5 numaralı CEYLİNCAN son yarışı mükemmel iyi orjinin hakkını fazlasıyla veriyor. Koşuya tempo verecek olan 1 numaralı AFTER TULİP rahatsız edilmezse bir çırpıda koşuyu bitirebilir. Son olarak da çok güçlü bir kısrak olduğunu düşündüğüm gücünü koşuya yansıttığı taktirde geçemeyeceği rakip olmayan 9 numaralı MALA MOJA ise eksiksiz hazırlıkları ile koşuda şanslılardan.

Tüm okurlarımızın 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINI KUTLUYORUM. Herkese yarın iyi şanlar dilereyek yazımı sonlandırıyorum. Yazdığınız gibi gelsin. İyi Akşamlar.

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !