30 Eylül Çarşamba İSTANBUL YARIŞ YORUMLARI ( Yılmaz Saraç )

2020-09-29 23:19:16 481 yılmazsaraç

Sevgili yarışseverler merhaba Çarşamba İstanbul Yarışlarında 9 Koşulu program ve iki Altılı var. Herkese iyi şanslar dileyerek yorumlarıma geçmek istiyorum.

1. Koşu 2-5-3 ( 1. Altılı Ganyan Başlar. )

2. Koşu 2-3-5

3. Koşu 6-4-3

4. Koşu ( 2. Altılı Ganyan Başlar. ) Günün iki çim yarışından biri, pist değişikliği olmazsa ağır sahada koşulacak olan bu yarışta, orjinin ağır piste yatkın olduğunu düşündüğüm ve güzel hazırlıklara sahip olan 3 numaralı JAVELİN isimli safkanı Banko olarak önermek istiyorum.

5. Koşu  Handikap 17 mücadele de kilo farkları yarış sonucunu etkileyeceğini düşündüğüm bir koşu olarak karşımızda ben ilk şansı 7 numaralı MAKARACI ÇOCUĞA vermek istiyorum bu safkan geçen yarışında start gerisinde yarıştan çıkarılmıştı hazırlıkları iyi kendini iyi tanıyan jokeyi ile güzel koşacaktır. İkinci şanslı safkanım 8 numara BELİEVE İN ME boş kilosu ile sentetik pistte daha koştuğunu düşünürsek güzel koşu gelecektir bu safkandan, son olarak 5 numaralı KEREMEYLE ise numarayı götürmeyip öne çoktan atın arkasında bekleyerek koşması durumunda grubu geride bırakabilir.

6. Koşu Maiden dişi tayların yarışında ben koşuyu kalabalık tutmayı düşünüyorum. Sırası ile 10 numaralı QUENN DERYA ilk şanslı, 12 numaralı STRİKE ME güzel hazırlandı, 5 numaralı JAVELİN gördüğü yarış sonrası pistte harikalar yaratıyor, 1 BUSH DANCER sentetikte iyi koşacak, 3 CAPTAİN MERVEL üstüne koyarak geliyor, 8 numaralı LET SİN RULE koşunun sürprizini yapabilir.

7. Koşu Günün ikinci çim koşusunda annesi Şampiyon kısrak TALYA olan 6 numaralı LİZARDON ilk atım, koşu da tempoyu belirleyecek olan 3 numaralı ONURLUEFE, 4 numaralı ŞAHİNŞEVKET, son yarışı grup 1 de start alan 5 numaralı NİĞBOLU, 7 ACARTÜRK ağır sahada güzel koşar, 8 numaralı BABADAĞINOĞLU Koşunun sürprizini yapabilir.

8. Koşu KV 6 koşuda dişiler koşacak ilk şanslı safkanım 4 numaralı ÇİRÇUZ güzel hazırlandı çok iyi koşacaktır, 7 numaralı LA QUERDA son yarışında mesafe kısalınca kazandı yine orta mesafede başarılı koşar, dinçlikle koşacak olan LATİKA iyi hazırlandı koşuda söz sahibi olabilir, son olarak 3 numaralı FREUDE kendisini iyi tanıyan jokeyi Müslüm Çelik le güzel koşu koşacaktır.

9 Koşu Günün son ayağı olan bu koşuya dişi 2 yaşlı İngiliz atları katılıyor, koşu gören ve ardına idmanda tüm açıklarını kapatan 6 numaralı LATİFA TWO benim Bankom olacaktır.

Sizlere Güzel keyifli bir gün diliyorum. Yazdığınız Gibi Gelsin.

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !