6 AĞUSTOS PERŞEMBE ANKARA

2020-08-05 23:43:56 317 yılmazsaraç

Herkese merhaba

Ankara da iki altılı ganyan koşulacak günün 2. Koşusu ile ilk altılı ganyan başlayacak.

2.KOŞU 1.AYAK Tjk nın ünlü aygırı, şampiyonların Babası Distant Relative adına düzenlenen Şart 1 Koşu ile altılı ganyan başlıyor. Bu koşuda ben ilk şansı 4 NYAH vermek istiyorum, bu safkan iyi orijinin hakkını ilk startında verebilir. İkinci şanslı safkanım 3 KİNG CAN bu safkan anneden Vancouver isimli safkanla kardeş ve kısrak babası GALILEO isimli Şampiyon aygır çim piste yatkın bir izlenim veriyor. 1 numaralı BLINDING LIGHT pişkin hazırlıkları ile şanslılardan. Koşunun diğer şanslı safkanları 6 GALİLEO GİRL, 8 MERT KIZ, 9 PRINCESS AMRİTA, 7 LUCKY WIND olarak sıralıyabiliriz.

3.KOŞU 2. AYAK kısa mesafeli bu koşuda yarışı kafamızda koşturduğumuzda 2 numaralı MİNE OF FIRE ı rahatsız edicek bir safkan görünmemekte bu yüzden yapıcağı tempo ile koşuyu lehine çevirecektir. Benim BANKOMDUR.

4.KOŞU 3.AYAK Satış koşusunda benim ilk atım 7 numaralı EKİNER, sırasıyla 3 numaralı NEHİRİNOĞLU, 6 numaralı ROSEMARY, 2 numaralı FEYAT BABA şanslı olan safkanlar.

5.KOŞU 4.AYAK 3 yaşlı arap safkanlarının mücadelesinde Adana da iki kez kazanarak bu koşuya gelen 2 numaralı GÜNSALAR idmanda da yine formda görüntü verdi. Son yarışını Istanbul da koşan başarısız kalan 4 numaralı SAYDAM ATEŞ ikinci şanslı safkanım. 1 numaralı AĞAMSIN, 3 Numara KÖSEF diğer şanslı safkanlar.

6.KOŞU 5. AYAK( 2. ALTILI 1.AYAK) Şart 1 'ın ikincisi  bu koşuda ben ilk şansı 4 REAL RUNNER a vermek istiyorum. 1 numaralı ANTIOCHOS çime yatkın olan müthiş orjini ile koşuya ortak olabilir. 3 numaralı MAN OF HEART güzel idman görüntüsü ile iyi bir yarış yapabilir. Diğer şanslı safkanlar işe sırasıyla 11 numaralı SAFİNAZ, 10 numaralı PRENSES ZÜLAL, 5 numaralı SAILOR KINGDOM, 6 numaralı SON OF VICTORY olarak sıralayabiliriz.

7.KOŞU 6.AYAK ( 2. ALTILI 2. AYAK) Denk güçlerin uzun mesafeli koşusunda ben Aksoy ekürisinin tam anlamıyla mesafe atı olduğuna inandığım 2 numaralı CROCHET BANKO olarak öneriyorum.

8. KOŞU 2.ALTILI 3. AYAK Dişi Arapların uzun mesafeli yarışında ben ilk şansı 1 numaralı TRACE veriyorum. 3 numaralı FADİK, 8 numaralı ORKİ, 6 numaralı BUĞU, 5 numaralı EZHANIM isimli safkanları koşuda şanslı görüyorum.

9.KOŞU 2.ALTILI 4.AYAK Handikap 14 mücadelede ilk şanslı safkanım güzel hazırlıkları ile bu koşuya gelen sahada da konuşulan 6 numaralı KOPKAPTAR, 4 numaralı ÇAKIRALİ uygun grupta yarışı lehine çevirebilir. 3 numaralı AÇIK KIRMIZI ise yarış hızlı olursa sonlarda sprintiyle koşuya ortak olabilir.

10.KOŞU 2.ALTILI 5.AYAK Kısa mesafeli bu koşuda bu grup için yeterli güce sahip olan 3 numaralı AZRA GIRL iyi bir yarış yapabilir. 2 numaralı WANWİSA ise 3 numaralı safkan hata yaptığı taktirde devreye girebilir.

11.KOŞU 2.ALTILI 6.AYAK Kapanış yine tayların Şart 1 mücadelesi bu koşuda ben ilk şansı 2 numaralı GOLDEN SAND e vermek istiyorum bu safkanın annesi şampiyon Golden Sun isimli kardeşi bu yüzden ayağına çabuk bir safkan olduğunu düşündüğüm için ilk şanslı. 7 numaralı ANGEL OF LUCKY güzel orjini ve iyi hazırlıklarıyla ikinci şanslı safkanım. 8 numaralı POPULAR CITY ise anne kardeşi Hasafet gibi süratli bir safkan gibi duruyor şansı yüksek. 9 numaralı ROSE QUEEN işe şampiyon Greystorm un öz kardeşi şansı çim pistte yüksek. 12 numaralı WATCH THE STORM güzel idmanları ile dikkatleri üzerine çekiyor. 3 numaralı LİON CHILD ise yeterli hazırlıkları ile şanslılardan. Herkese iyi şanslar diliyorum. Yazdığınız gibi gelsin. İyi Seyirler.

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !