7 AĞUSTOS BURSA YARIŞI

2020-08-07 10:30:07 343 admin

BURSA

1.Koşu: 2.6.5....3
2.Koşu: 3.1
3.Koşu: 2.AFRİKAANDER

1.AYAK: 7.3.2…..5.9.1.…. Üç yarıştır başarılı koşan MAYLİN, mesafe uzadıkça daha etkili koşan bir isim. Yine uzunlarda daha başarılı forma giren isimler BIANCA BIANCA ve CUMHURİYELİ MAYLİN in rakipleri olacaktır. Bu üçlü başarısız olursa kapamalık bir koşu olur.DB takısı alan MONTA MAYON, İstanbul da KV 7 de iyi derece koşan THE BEST SİMGE, çime çıkınca etkili koşmaya başlayan GREY PİLOT geniş oyunlarda bulunması gereken isimler.


2.AYAK: 4.9.1.2.3…..7.8…..Yine handikap zor bir koşu. Eküri avantajlı RAY OF SUNSHINE, Her an kazanacak duruma gelen ARANANKAN, formunda safkan ELOIN, KV yarış dereceleri iyi olan MORTODELLA ve BABAMUZO yazılması gereken isimler. Son yarışı ölçü olmayan GREEN GIFT ve İstanbul da 1.36 koşan LOBO NEGRO geniş oyunlara yazılabilir.


3.AYAK: 1.7….….Kocaeli’nde The Matched gibi bir kaliteyi geçerek üst üste kazanan KING IF THE FIRE ağırlaşan kilosuna rağmen çok şanslı. Çok uzun zamandan beri ilk kez 54 kilo koşacak olan kalite isim BEDWULF en ciddi rakibi olur.


4.AYAK: 2.6….1.5….Ara sonrası oldukça iyi form yakalayan YAHYABEYGÜLÜ, Uzunları daha iyi olan KV6 tabela yapan CALİBE TAY ikilisinin öne çıktığı yarışta ağır kilosuna rağmen BORALTAN ve ekürilerden ISLAH sürpriz yapma şansına sahipler.


5.AYAK: 4.LIKE THE STARS ….Bu kez DB takısı alan LIKE THE STARTS bu yaırşta maidenden çıkmak için bence fazla zorlanmayacaktır.


6.AYAK: 6.8.3.17...…..7.15…..Formsuz isimlerin arasında biraz daha iyi durumda olan KARAŞÖVALYE, ÇOK YAKIN CANYOLDAŞ, HASAN ABİ mücadelesi bekliyorum. Tekin den MAZLUMZÜLFİKAR geldi. Yener Ankara dan gelen ABHER e güveniyorum dedi.

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !