7 Eylül 2020 Bursa Altılı Ganyan Tahminleri (Gökhan Şeker)

2020-09-06 22:42:32 1k admin

1.Koşu : Son günlerin formda jokeyi Gökhan Gökçe idaresinde start alıcak olan MISS ARYA son yapmış olduğu yarışı ile kuşkusuz yarışın favorisidir. 2.likler serisine devam eden KOPAHİYA en ciddi rakip konumunda olacaktır fakat maidendan çıkmaya pek niyeti yok gibi ekibin o yüzden yazmayanlara da saygı duyarım. İdman pistinde yaptığı rahat işlerle dikkat çeken LEONARD ilk defa start alıcak olmasına rağmen etkili koşmasını bekliyorum. İlk kum yarışında 6.kalsada tatminkar bi derece elde edip ilk defa çime çıkacak olan PRENS GÖKSU ve biniş stili ve ata katkısı ile  beğendiğim Halil Kaplan THAMES ile günün ilk süprizini yapabilir.

 

2.Koşu : Henüz maiden bi isim olmasına rağmen bu grupta etkili koşmasını beklediğim QUADBORN yarış favorimdir. Maidendan çıkarken uzunda kazanan İNCİNİN KIZI en ciddi rakibi olacaktır. Son yarışında Kocaelide 3.kalan bugünde bu iki rakibinin hata yapması halinde devreye girecek ilk isim KOŞAL olacaktır. Pedigre olarak yaş aldıkça daha etkili koşacak olan ve mesafeyi de tutacak olan SİNYOR DENİZ yarışın süprizini yapmaya adaydır. 

 

3.Koşu : Önde tempo yapmayı seven YILMAZHAN önde rahatsız edilmemesi halinde beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya çok yakın görüyorum. Şayet bu senaryo olmazsa yaşlı kurt HOSLİ başta olmak üzere diğer tüm safkanların eşit şansa sahip olduğunu düşünüyorum. 
4.Koşu : Tam kardeşi KUSURSUZ GÜÇ gibi önde tempo yapmayı seven YEMEN GÜZELİ ilk şanslı isim olacaktır. İzmir'de emin ellerde hazırlanan AL ANDAKAR 'ın tam kardeşi BEATRİS ilk ciddi rakibi olacaktır. Koştuğu 2 yarışında da geçilmeyen İDİL KIZ şayet Bursa pistini yadırgamazsa yine etkili bi yarış yapabilir kuponlarda mutlaka bulunsun. Zeki jokeyi Tolga Yıldız idaresindeki HAZ PINARI bu 3 ismin en ufak hatasını geri çevirmez. 

 

5.Koşu :Ağır kilosuna rağmen uygun grupta yetenekli aprantisi ile ANATOLIAN PEARL gün özelinde en çok güvendiğim isim olup net bankomdur. 

 

6.Koşu : Uzun kısa ayırt etmeksizin hep iyi koşan ve kantarmasını iyi tanıyan jokeyi ile ELLİBEŞ favorim. Ağır kilosuna rağmen son kazanmış olduğu çim pistteki yarışı ile gücü burdaki rakiplerine yetecek olan ÇELİKMAVİ ve GALİÇYA en ciddi rakipleri olacaktır.

 

7.Koşu : Kazandığı G2 yarışta önde kurmuş olduğu tempo ile beyaz bayrak ayna yarışı yapan BİDANEM bu rakiplerini yine geçmeye en yakın isim olacaktır. Bursa pistini çok seven YAYHABEY GÜLÜ onun en ciddi rakibi olacaktır. GURBET ATEŞİ, AYDANKIZ ve ALTIN SUYU bu 2 ismin hata yapması halinde devreye girecek isimlerdir. 

 

8.Koşu :Gazi şampiyonu THE LAST ROMANCE 'in anneden kardeşi olan JUST UNIQUE muhtemelen bu yarışı sonrası İstanbul' un yolunu tutup üst gruplarda gelecek sene için Kurtel ekürisinin Gazi adaylarından birinin olabileceğine inananlardanım. 2.altılı özelinde en çok güvendiğim isim olup net bankomdur. 

 

9.Koşu : Günün kapanışında ekürilerden MALAKKA rakiplerden bi kaç adım önde gözüküyor. Rakip yazacaklar kalitesi ile YARİSSA, GÜNIŞIĞI ve kapalı gözlük ilavesi ile nasıl koşacağını merak ettiğim TULPAR yazarak burayı geçip günü kapatalım. 

 

 

ŞABLON 
8-3-4-7
8-7-2-4
YILMAZHAN (4)//Hepsi
1-4-6-9
ANATOLIAN PEARL (1)
7-1-6
4-11-6-2-1
JUST UNIQUE (3)
4-1-2-6

 

 

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !