Ankara Altılı Ganyan Tahminleri Tekçi Amca 11.08.2020

2020-08-11 08:49:16 810 tekciamca

11 Ağustos Ankara at yarışlarına hoş geldiniz sevigli çocuklarım. Bugünkü programda biraz daha üstten gidip, ertesin günkü bültene daha fazla çalışmak istiyoruz. Onun için hemen altılı ganyan tahminlerimize başlayalım.

1. Ayak: 6 numaralı Varol Han bu maiden koşuda ilk birinciliğini alacak isim olmaya oldukça yakın. Gökhan Kocakaya ile bunu başarabilir. 

2. Ayak: Bu koşu için Ankara bülteni bizlere 3 nolu Cavaradossi için ışık veriyor. Söylmek gerekiyor ki günün sürprize açık koşularından biri.

3. Ayak: Eküriler 2-Güzel Çocuk 5-Caize oldukça güçlü safkanlar olarak 11 Ağustos Salı Ankara altılı ganyan tahminlerinde Tekçi Amca için deön plana çıkıyor.

4. Ayak: 2-Montego Tekçi Amca'nın dikkatini çeken tecrübli safkan. Bu yarışta birkaç safkan öne çıksa da ilk tercih olarak yüksek yarış performnsı ve idmanlarıyla Montego olacak.

5. Ayak:  Sonlara glirken 5. ayak için 1 numarası ile piste gelen Fırtına Elması bizlerin önde gördüğü isim olacak. Son yarışını da bu tip grupta kazanmayı başarmıştı. Ankara altılısında bizlere yardımcı olabilir.

6. Ayak: 11 Ağustos Salı gününün Ankara'da son ayağına bakarken, 14-Wind Girl grubun üstünde dereceleri ile istikrarı ile bu kez kazanmaya yakın isim olarak ne çıkıyor.

Evet sevgili dostlar ve çocuklarım, bugün de bir altılı ganyan tahminleri köşemizin sonuna geldik. 11.08.2020. Salı gününün Ankara at yarışı tahminnleri ile sizlerle olduk. Her gün TJK BÜLTEN ile bizleri takip etmeyi unutmayın.

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !