Bursa Altılı Ganyan Tahminleri 10 Ağustos 2020 Pazartesi

2020-08-09 21:16:15 857 admin

1. Ayak: Eşşekçi'nin 10 Ağustos Pazartesi Bursa at yarışlarında günün ilk ayağındaki sürpriz atı 11 numarasıyla Zerafetli gözüküyor İlk defa koşacak bu taylar arasına galop ve sprintleri oldukça öne çıkıyor. Dikkat etmekte fayda var.
2. Ayak: Bursa altılı ganyanında ilk ayak sonrası burada sizlere güzel bir at vermek isityorum ve o da gerçekten buradaki rakiplerinin birçoğunu önceden geçme başarısı göstermiş olan 3 numaralı Sacred Zenyetta. Güzel bir sürprizle bize altılı tahminlerimizde yardımcı olabilir.
3. Ayak: 2 numaralı Ring of Fire rakiplerinin bazılarını önceden geçmişti ve bu pistte hiç de fena değil. Ayrıca çalışmaları galop ve sprintleri de onu ileriye atabilecek düzeyde. 
4. Ayak. Bu büyük koşuda 7 numarası ile Sülünbike bize ardı ardına aldığı 3 birincilikle neler yapabileceğini kanıtlıyor. Gözden kesinlikle kaçırılmayıp 10 Ağustos Bursa altılı ganyan tahminlerinde kuponlrınızda bulunmalı.
5. Ayak: Sona doğru yaklşırken yine zor bir yarış ve bizim önereceğimiz tay 11 numarası ile Tuzukuru. 
6. Ayak: Burada tecrübeli arap atlarını yarış pistinde görürken, tercihimiz 5 numara ile bulunacak olan Babaarif. 
Bursa at yarışı 10.08.2020 altılı ganyan thminlerimizin sizlere sürpriz ve bomba atlar konusunda yardımcı olması dileğiyle Eşşekçi'yle ve TJK BÜLTEN ile kalınız.

Tekçi Amca'nın 10 Ağustos 2020 Pazartesi Bursa Altılı Ganyan Tahminleri için tıklayınız

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !