ERDİ EDİŞ - 17 AĞUSTOS BURSA 1. ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

2020-08-17 01:04:02 679 admin

1. Ayak-) Son koşularında forma girdiği görülen safkan son yarışında stili rakibinden etkilendi. Bugün için ön tarafta çok fazla pres yiyeceğini düşünmüyorum. Kafamda ki senaryo gerçekleşir ve ön tarafda boş kalıp kendi temprsonu kuracak olan  TURGUT USTA favorimdir. İlk ayaktan tekle başlamak isteyenler için alternatif banko adayımdır.

2. Ayak-) Günün zor koşularından biri olan Satış koşusunda ayağına seri bir çok isim bir araya gelmiş. Çok sert tempoda başlacak yarışta, son yarışından sonra üstünden 7.5 kg atan THE MAİLMAN nın sonlarda etkili gelmesini favorimdir

3. Ayak-) 3 yaşlı ingizilere ait bu maiden koşuda son 2 yarışında uzundan etkilendiğini düşündüğüm bugün için kısalan mesafede çok etkili koşmasını beklediğim İLSA İN VERSAİLLES  ve İstanbuldan çok güzel bir ikincilik yaparak gelen HAPPY TİME arasında geçmesini bekliyorum.

4.Ayak-) Ara sonrası iki yarış görüp kondisyon açığını kapatan ALİÇO fatihin gülü isimli safkandan çok fazla pres yememesi durumunda beyaz bayrak ayna yaparak kazanmasını bekliyorum. Alternatf Bankomdur.

5.Ayak-) Son yarışlarında iyice forma giren, en etkili olduğu mesafede koşucak olan. Son koştuğu ve 5. olduğu yarışta hem pist rekoru kırılması hemde geçildiği isimlerin hepsinin sonraki yarışlarını kazanmış olması ne kadar sert rakiplerle koştuğunu gösteriyor. Bugün için çok daha uygun grup bulan ve jokeyinin çok yakından tanıdığı AMANKAYA bagsta çok fazla oyalanmadığı sürece bu rakiplerini geçecektir. Benim rakipsiz çatı bankomdur.

 

1.AYAK-) TURGUT USTA / 7,8,4,2

2.AYAK-) THE MAİLMAN / 4,13,6,9 / 11,1

3.AYAK-) 11,6 / 9,2,12,15,8,4

4.AYAK-) ALİÇO / 2,3

5.AYAK-) AMANKAYA

6.AYAK-) 3,14,4,6,1,12

 

ŞANLIURFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !