Erdi Ediş - 18.08.2020 ANKARA 1. ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

2020-08-17 23:49:01 394 admin

1.Ayak-) Uzun mesafede daha etkili koştuğuna inandığım ATİKSOYLU uyumlu aprantisi idaresinde bir kez daha yarış kazanmaya çok yakın. Devam eden formu ve uygun grubun da etkisiyle yarışı kazanmasını bekliyorum favorimdir

2.Ayak-) Son yarışında hem trafik problemi yaşayan hem de mesefenin kısa gelmesinden ötürü 2. kalan MOONLİGH SONATA nın yarışı kazanmasını bekliyorum. Bugün için tempolu gideceği aşikar olan yarışta düzlükte etkili bir sprintle rakiplerini geçecektir. Son koşusunu bugünkü jokeyi Ahmet Çelik' le yapan MOONLİGHT SONATA uyum problemi de yaşamayacaktır. Benim sizlere önereceğim DİREKT, RAKİPSİZ, ÇATI BANKOMDUR.

4.Ayak-) Önde kendi temposunu kuracak olan ve kimsenin rahatsız edeceğine inanmadığım AGAH çok uygun bir grup bulmuş. Ayrıca eküri avantajıda bulunuyor. Kendini yakından tanıyan jokeyi idaresinde beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum Favorimdir.

5.Ayak-) Uzun çimde piste bir kere çıkan ve o gün için çok etkili koşan Aşkabat ve Derdiyok gibi bu grup için çok kaliteli isimlerin arkasından güzel bir üçünkülük alan FIRTINA ELMAN ın ikinci defa çıkacağı uzun çimde rakiplerini geçeceğini düşünüyorum. Müslüm Çelik le bir kere koşup yarış kazanmayı başaran bu isim ikinci defa kazanmaya çok yakın. Son yarışından sonra üstünden 8.5 kg atan FIRTINA ELMAN Favorimdir.

6.Ayak-) Son yarışlarını burda ki rakiplerine göre daha sert ve formda isimlerle gerçekleştiren, sonunda kazana bileceği uygun grubu bulan. Özellik son yarışında son 400 de yarışı kazanacak görüntüsü veren ama nefessizlikten etkilendiğini düşünüğüm GO WİNG ara sonrası yaptığı 3 yarışla artık kondisyon açığını kapattı. Bugün için apranti indiriminden de yararlanan GO WİNG in yarışı kazanmasını bekliyorum Favorimdir.

ANKARA 1 ŞABLONUM

1.Ayak-) ATİKSOYLU / 5,6 /3,4

2.Ayak-) MOONLİGH SONATA

3.Ayak-) 7,1,2 / 3,4

4.Ayak-) AGAH / 1,4,3

5.Ayak-) FIRTINA ELMAN / 4,7,2,1

6.Ayak-) GO WİNG / 2,4,3 / 8,5,6

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !