Erdi Ediş - 18.08.2020 ANKARA 2. ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

2020-08-18 00:05:19 571 admin

1.Ayak-) Uzun çimde piste bir kere çıkan ve o gün için çok etkili koşan Aşkabat ve Derdiyok gibi bu grup için çok kaliteli isimlerin arkasından güzel bir üçünkülük alan FIRTINA ELMAN ın ikinci defa çıkacağı uzun çimde rakiplerini geçeceğini düşünüyorum. Müslüm Çelik le bir kere koşup yarış kazanmayı başaran bu isim ikinci defa kazanmaya çok yakın. Son yarışından sonra üstünden 8.5 kg atan FIRTINA ELMAN Favorimdir.

2.Ayak-) Son yarışlarını burda ki rakiplerine göre daha sert ve formda isimlerle gerçekleştiren, sonunda kazana bileceği uygun grubu bulan. Özellik son yarışında son 400 de yarışı kazanacak görüntüsü veren ama nefessizlikten etkilendiğini düşünüğüm GO WİNG ara sonrası yaptığı 3 yarışla artık kondisyon açığını kapattı. Bugün için apranti indiriminden de yararlanan GO WİNG in yarışı kazanmasını bekliyorum Favorimdir.

3.Ayak-) İki yarıştır sonlarda çok güzel gelen ama bir türlü yetiştiremeyen, bugün için üzerinden 2 kg daha atan ve hayatı boyunca kazandığı tek yarışını koştuğu jokeyi Müslüm Çelik ile tekrar buluşan MEZZO SOPRANO nun yarışı kazanmasını bekliyorum Favorimdir.

4.Ayak-) Ankara çiminde birkez koşup çok güzel yarış kazanan TUNCER tekrar Ankara çimine dönüyor. Son yarışında potaya yakın kazandım derken yarışı kaybeden bu isim Uyumlu jokeyi ile 2. defa çıkacağı ankara çiminde tekrar kazanmasını bekliyorum. Tempolu gidecek yarışta uzayan mesafenin de avantajı ile sonlarda etkili gelerek rakiplerine hakim olmasını bekliyorum Favorimdir.

6.Ayak-) Takibimde olan bu isim ara sonrası iki yarış gördü ve kondisyon açığını kapattı.En etkili olduğu mesafesin de yarışıcak ve tam istediği gibi süratli gidicek olan bu yarışta son yarışını da birlikte koştuğu jokeyi Müslüm Çelik le düzlükte etkili bir sprint atarak bu rakiplerini geçecektir. Ona sert rakip olacak isimlerin yarış arasının kısa olmasının  avantajını kullanarak rakiplerini geçmesini beklediğim SÜPER BABA  benim DİREKT, RAKİPSİZ, ÇATI BANKOMDUR.

ANKARA 2 ŞABLONUM

1.Ayak-) FIRTINA ELMAN / 4,7,2,1

2.Ayak-) GO WİNG / 2,4,3 / 8,5,6

3.Ayak-) MEZZO SOPRANO / 6,7,2

4.Ayak-) TUNCER / 1,2,6

5.Ayak-) 5,4,8,6,3,7

6.Ayak-) SÜPER BABA

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !