Erdi Ediş - 18 AĞUSTOS 2020 İSTANBUL 2. ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

2020-08-19 13:03:37 431 admin

2.Ayak İlk defa sentetik piste çıkacak olan bu isim, orjin itibari ile sentetiğe çok yatkın. Babası Derviş Ağa zaten sentetik pistte harika yarışlar yapmıştı. Annesi hiç koşmamış olsada anne kardeşi olarak Prince Of Krakow görüyoruz, bu kardeşi özellikle uzun sentetikte çok etkili yarışlar yapan bir isimdi. Yani orjin itibari ile sentetikde uyum problemi yaşamayacağına inanıyorum. Kendisi de özellikle uzun mesafeye çok yatkın olduğunu yapmış olduğu koşularla belli ediyor. Kaba kumda yaptığı dereceyi sentetik pistte daha iyi yerlere çekeceğine inanadığım KİNG ATLAS benim sizlere önereceğim ALTERNATİF BANKOMDUR. Kalite jokeyi ile da daha önce bir yarış yapmışlar uyum problemi yaşamayacaklardır.

3.Ayak Takibimde olan bu isim sürekli atağa kalkmakta geç kalıyor. Bugün için son günlerin en formda aprantisi ile koşucak olan CARROT eğer ki viraj dönülmeden ataklarına başlarsa yarış kazanmaya yakın zaten burdaki rakiplerini geçecek güc ve kapasiteye sahip. Antreman sahasında harika işler yapıyor bunu sahaya yansıtmasını bekliyorum. Bugün için ALTERNATİF BANKOMDUR.

5.Ayak Son yarışında da sizlere banko olarak önerdiğim son 400 lere doğru yarış kazanacak gibi olan ama sonra gerileyen bu isim hayatı boyunca yarış kazandığı tek piste sentetiğe geri dönüyor. Çok uyumlu koştuğu jokeyine de kavuşan GEORGE BEST in ara sonra 3 yarışla iyice güç topladığını düşünüyorum. Rakiplerine göre uygun kilosunun da avantajıyla yarışı kazanmasını bekliyorum benim DİREKT BANKOMDUR.

6.Ayak Son yarışlarında takibime giren bu isim özellikle son yarışında zayıf olduğu uzun mesafede ve ilk defa çıktığı sentetik pistte koşmasına rağmen çok güzel bir yarış yaptı. Şimdi daha etkili olduğu mesafe ve piste dönüyor ve bu sefer çok uygun rakiplerle koşuyor. Antreman sahasında da harika görüntü ve işler veren HANAMİCHİ nin ben bu yarışı düzlük sonrası etkili ataklar yaparak kazanmasını bekliyorum. Kuponunu son ayağa götürüp heycan yaşamak isteyenlere ALTERNATİF BANKOMDUR.

İSTANBUL 2 ŞABLONUM

 

1.Ayak-) ARDABEY....6,4,9,7

2.Ayak-) KİNG ATLAS....2,9,7,2

3.Ayak-) CARROT....6,7,4.....3

4.Ayak-) 1,3,2

5.Ayak-) GEORGE BEST

6.Ayak-) HANAMİCHİ....16,15,12,4,2,1

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !