Erdi Ediş - 20 AĞUSTOS 2020 ANKARA 2. ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

2020-08-20 00:50:31 233 admin

Herkese merhaba arkadaşlar tjk bulten e hoş geldiniz. Hepimiz için çok güzel bir gün olmasını diliyorum ve tamamen ücretsiz olan sitemizin Ankara altılı ganyan tahminlerine geçiyorum. 

 

3.Ayak Son yarışında burdaki rakiplerine göre daha sert rakiplerle koşan ve o gün koşu içinde son düzlük dönülünce dışardaki rakibinden tampon yiyip içeri doğru yatan ve 200 direğine yakın jokeyinin önü açılması için en dışa çekmek zorunda kalması ve bu yüzden aksiyon kaybedip vites küçülten ama yine de son 100 de etkili gelip  yakın ara 5. olan ATOM SAÇAN uyumlu jokeyi idaresinde bu sefer kazanacağı grubu bulmuş Alternatif Bankomdur.

4.Ayak Son yarışında görüntüsünü çok beğendiğim o gün için yarışı kaliteli rakipleri yanında yakın ara 4. bitiren kaliteli safkan pandemi arası sonrasında gördüğü yarışlarla iyice forma girdi. Bugün için yarışa baktığımızda temponun tamamen lehine gideceğini görüyoruz. Kaliteli jokeyi Gökhan Kocakaya ile daha önce bir kere bu mesafeyi koşup kazanan ve yine bu jokeyi ile Ankara pistinde sadece bir kere koşup yine kazanan VİCTORY İS OURS un Ankara düzlüğünde en dışarıdan yapacağı etkili sprintle yarışı kazanmasını bekliyorum BANKOMDUR.

5.Ayak Orjin itibari ile tamamen kuma yatkın gibi görünen bu ismin yarışlarını izlediğimde her defasında sprinte çok geç kalıyor. Bugün için ilk defa çime çıkacak ve ben çim pistte orjini kumcu gibi duran bu ismin çok etkili koşmasını bekliyorum çünkü yarış içinde ki aksiyonları bunu gösteriyor. Bugün için koşacağı grupta çok uygun olan ve aprantisi ile antreman sahasında da birlikte çalışan ve koşularını birlikte koşan, bu yüzden birbirlerini çok iyi tanıyan KAÇAR YUNUS un ben İsmail Katı idaresinde yarışı kazanmasını bekliyorum Alternatif Bankomdur.

ANKARA 2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK = 4,11,7,5 // 3,2

2.AYAK = 3,10,7,9

3.AYAK = ATOM SAÇAN // 4,7,6

4.AYAK = VICTORY IS OURS

5.AYAK = KAÇAR YUNUS // 4,7,6,8

6.AYAK = 7,1,6,2,3 // 14,13,5

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !