Erdi Ediş - 20 AĞUSTOS 2020 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

2020-08-20 09:57:37 749 admin

Herkese merhaba arkadaşlar tjk bulten e hoş geldiniz. Hepimiz için çok güzel bir gün olmasını diliyorum ve tamamen ücretsiz olan sitemizin İzmir altılı ganyan tahminlerine geçiyorum. 

 

3.Ayak Son yarışında normal stili dışında bekleme yarışı yaparak koşan ve çok gösterişli bir yarış kazanan bu isim eğer ki yine bekleme yarışı yaparsa yarışı süratlendirecek bir çok ismin varlığından ötürü sonlarda çok etkili gelecektir. Ayrıca ona sert rakip olabilecek isimlerin 5 günlük kısa bir aradan gelmesi de avantaj sağlayacaktır. Çünkü kendisi 21 günlük aradan ve düzenli çalışmalarla geliyor. Kilo indirimi için apranti tercihleyen bu isim başarılı aprantisi ile uyum problemi yaşamaması durumunda bu rakiplerini rahat geçecektir. Kim bu isim dediğinizi duyar gibiyim tabiki de MEHMETZADE benim altılı ganyan da ki BANKOMDUR.

4.Ayak Uzun piste çıktığından beri bambaşka bir görüntüye bürünen DASF SKY ağır sıkletine rağmen uygun rakipleri yanında tekrar kazanmaya çok yakın. Eküri avantajı da bulunan bu isim benim için günün Alternatif Bankosudur.

5.Ayak Taylığı döneminde Ağadadaş ve Kara mehmet gibi isimlerin önünde beyaz bayrak ayna yarışı yaparak kazanan. Sonrasında bi tedavi süreci geçiren ve 1 sene sonra sahalara dönen. Yarışlarda eski günlerine dönme sinyalleri verirken bu seferde pandemi arasına takılan bu isim. Özellikle son yarışında 6. olmasına rağmen uzun mesafede koşmasına rağmen bana ışık verdi. Bugün için kısalan mesafenin ve kilo avntajının elinde bulunduğu HAWAİ STORM un çıktığı gibi yarışı kazanmasını bekliyorum Alternatif Bankomdur.

 

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

 

1.Ayak 4,3,2,1 // 5,6

2.Ayak 5,9,7 // 8,11,12

3.Ayak MEHMETZADE

4.Ayak DASİF SKY //  4,3,1,2,8

5.Ayak HAWAİ STORM  // 6,3,4 // 1,5

6.Ayak 7,10

 

DİĞER İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !