Raymod Jones İzmir Altılı Ganyan Tahminleri Tjk Bulten 20 Ağustos 2020

2020-08-20 09:06:17 749 raymondjones

Bir başka at yarışı gününde Kentucky’den sizlere merhaba diyorum. Bu kez 20.08.2020 İzmir tjk bulten ile karşı karşıyayız. Sürprizler olacakmış gibi hissediyorum.

1. Ayak: Burada öne çıkan bir isim 6-Sumatra olabilir, ancak ben farklı atlar da seziyorum. 1-Celaliye, 2-Hüsni bunlardan ikisi. 9-Temperance problemleri geride bırakırsa fark atabilir.

2. Ayak: Sert bir yarış olması gerekiyor. İlginç atlar çıkıp, İzmir altılı ganyanını fırlatabilir. Benim sürprizim 5-Jak Vjetar. 11-Atiba yine önlere gelmesi gereken bir at ve tabiî ki 4-Graywolf elimizin altında bulunmalı.

3. Ayak: 4-Kiyaset mi 5-Pist Kralı mı çok karar veremedim ancak Kiyaset biraz daha ağır basıyor gibi. Kararınızı kalbinize göre verin. At yarışı his oyunudur unutmayın.

Tekçi Amca'nın 20 Ağustos İzmir at yarışı tahminleri için tıklayınız

4. Ayak: Bu koşu için program bize 5-Dasif Sky üzerinde yoğun bir baskı yapıyor. Banko atlara ihtiyacımız var ancak İzmir buna pek de müsaade etmeyecek gibi duruyor. Daha başka seçenekler arayanlar 2-Elbruz ve benim dikkatimi çeken 4-Medzamor isimli atları deneyebilirler.

5. Ayak: 2-Hellbent iyi çalışmaları var. Ayrıca 4-Güçlü Kız beğenilen bir isim. 5-Blackball ise İzmir Tjk bulten içerisinde kazanmak için her şeyi yapabilecek bir at.

6. Ayak: 4-Özıldır ve 5-Yiğitömer güzel sonuçlar çıkartabilir. Tabii ki 1-Peköz Tjk bulten içerisinde bize altılı ganyan tahminlerimizde sonuç verecek isimlerden.

Sanıyorum ki sona geldik. Bana sabır gösterdiğiniz için teşekkür ediyor ve 20.08.2020 Perşembe İzmir altılı ganyan tahminlerimde yardımcı olabildiğimi umuyorum. Güzel kalın.

 

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !