Raymond Jones İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri (16.08.2020)

2020-08-15 22:13:45 717 raymondjones

Herkese merhabalar diyor ve Kentucky’den selamlarımı iletiyorum. Tjk Bülten ile olan birlikteliğimiz doğrultusunda sizlere hem yabancı at yarışı tahminleri vermeye çalışacağım, hem e Türkiye’deki yarışları yorumlamaya çalışacağım. Türkiye’deki at yarışı ile ilgili uzun yıllardır çalışmalar yapsam da burada ilk defa sizlerle buluşacağım. O halde 16.08.2020 Pazar gününe ait İstanbul yarışları ile başlayalım.

1. Ayak: 1-Poker Face ve 2-Mystical Victory mesafe yarışlarında başarılı olmuş safkanlar. Hem çim hem de uzun mesafede gözüme hiç de uzak kalamadılar. Benim İstanbul at yarışı tahminleri için önereceğim iki at olacaklar.

2. Ayak: Ben bu koşuyu incelediğimde görüyorum ki bir at uzun mesafede hem iyi parlar kazanmış hem de başarılı koşular koşmuş. Bana göre 4-Petrocelli çok iyi bir yarış atı ve altılı ganyan tahminlerinde bank olmaya yaklaşacaktır. Çalışmalarını da takip ettiğimde sağlam gözüküyor.

3. Ayak: Gördüğümüz kadarı ile 5-Tivoli ve 7-Gypsy Girl ekürü olarak koşacaklar ve bu onlara iyi ir avantaj sağlayacak. Ancak burada benim gözüme takılan büyük bir yarış atı olduğuna da inandığım bir isim var. O da 6- Big Name. Bizim İngilizce’de de çok değerli bir isme sahip olan bu atın yarışta çok yakın gideceğini düşünüyorum. Dikkat etmeliyiz.

4. Ayak: 6-Karamustafa bu atlar içerisinde en çok para kazandırmış olanı. Bu da onun kalitesini büyük yarışlardaki becerisini gösteriyor. Ancak bir de 4-Denizim var ki bu atı ben Kentucky’den dahi gönderebiliyorum. Çok iyi bir at ve İstanbul at yarışı tahminlerinde mutlaka yazılmalı.

5. Ayak: 5-Bayezid eğer ismini aldığı Osmanlı padişahı gibi olursa pek yaman bir koşu çıkartabilir. Tjk at yarışı için bana kötü bir seçim gibi gelmiyor ancak burada 4-Makambo çok iyi yönleri olan bir at ve yazılmalı.

6. Ayak: İlk tahmin günümde sona gelirken, pek çok atın kazanmak için yakın oluğunu görüyorum. Çok zor bir yarış olcak. Tjk tüm bu atları nasıl aynı yere koymuş diyesim geliyor. 4-5-8-10 numaralarıyla koşuya katılacak olan atlar öne çıkıyor. Daha fazlası için de atak yapabilirsiniz.

Böylelikle sizlerle günün altılı ganyan tahminlerini tamamlarken, TJK tv izlerken umarım heyecandan kalbimi yerlerde bırakmam. 16 Ağustos 2020 Pazar İstanbul At yarışı tahminleri ile beraber olduk. İyi günler diliyorum.

RAYMOND JONES'UN AT YARIŞI TAHMİNLERİ İNGİLİZCE'DEN TÜRKÇE'YE TJK BÜLTEN TARAFINDAN ÇEVRİLMİŞTİR.

Tekçi Amca 16 Ağustos At Yarışı Tahminleri İçin Tıklayınız 

Yılmaz Saraç İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri için Tıklayınız.

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !