Şanlıurfa At Yarışı Tahminleri Tekçi Amca 24.08.2020

2020-08-24 10:32:42 612 tekciamca

Hiç de kolay bir gün bizleri beklemiyor ve Şanlıurfa at yarışı bizlere güçlü bir ikramiye çıkartabilir çocuklarım.

1. Ayak: Şanlıurfa ikinci altılı ganyanına belki de bir banko ile başlamaya yakınız. 3-Diclenin Kızı güçlü yarışlar ile geliyor ve mutlaka yukarılarda ilk tercih olacak. Bakalım sürprize kaybedeceğiz mi?

2. Ayak: Favoriler, sürprizler ile dolu tjk programda Şanlıurfa at yarışları tahminlerimize bu kez 8-Berfin Kızı ile devam etmek istiyorum.

3. Ayak: Ne denli zor bir yarış çocuklarım ama biz her zamanki gibi ilk atımızı yazmaktan vazgeçmiyoruz ve 8-Rehahan’ı mutlaka önlere yazıyoruz. Olabildiğince fazla at yazmakta fayda var.

ERDİ EDİŞ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

GÖKHAN ŞEKER BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ 

4. Ayak: Altılı ganyan tahminlerimize günün 4. Ayağına gelirken bu kez 2. Yaşlı İngilizler il beraberiz ve burada çok denge olmasa da 6-Siverfong bir adım önde gözüküyor. Yanına at yazmaya çalışalım.

5. Ayak: 10-Çavreşe çok şans verilmiyor gibi dursa da bizim öne çıkartmak istediğimiz ve şans verdiğimiz bir at olarak Şanlıurfa tjk bultende önümüze çıkıyor.

6. Ayak: Benim gibi yaşlı olan 7-Delicihan 11 yaşında olmasına rağmen arka arkaya kazandı ve herkesi şaşırtmaya devam etti.

Böylece 24 Ağustos 2020 Şanlıurfa At yarışı tahminleri için sona gelirken programın sizlere altılı ganyan kazandırmasını getiriyoruz.

RAYMOND JONES ŞANLIURFA AT YARIŞI TAHMİNLERİ TIKLAYINIZ

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !