Tekçi Amca Tjk Bulten İzmir At Yarışı Tahminleri 20.08.2020

2020-08-20 09:00:45 998 tekciamca

Değerli kardeşlerim ve sevdiğim çocuklarım 20 Ağustos 2020 Tekçi Amca İzmir at yarışı tahminleri için tekrar bir aradayız. Arada bir sizlerden uzak kalsam da tjk bulten aracılığıyla daha da sık altılı ganyan tahminlerimi ulaştırmak için çaba göstereceğim.

1. Ayak: 6-Sumatra favori olduğu koşuda kazanmak için en önemli şansa sahip isim.

2. Ayak: Tjk bu kez bize uzun mesafeli klasik bir İzmir koşusu vermiş ve burada da 4-Graywolf bulten içerisinde göze hoş gelen atlardan biri. Tekçi Amca onun üzerinde daha çok yoğunlaşıyor.

3. Ayak:.İzmir at yarışı tahminlerimizde 3. Ayak için 4-Kiyaset parıldıyor. İyi rakipler var ancak safkan da hep formda ve üst sıraları zorluyor.

Raymond Jones 20 Ağustos 2020 İzmir At Yarışı Tahminleri için tıklayınız

4. Ayak. 5-Dasif Sky’a bu şansı tekrar verip TJK Tv izlerken sonucu takip etmek gerekiyor. Son yarışını bu rakipleri geçerek kazandı.

5. Ayak:. Bu kez değerli çocuklarıma 4-Güçlü Kız diyeceğim. Çok iyi yarışları var ve hoşuma giden durumda. En iyi yerleri hak ediyor ve İzmir at yarışı tahminleri için güzel bir fırsat.

6. Ayak: 1-Peköz kazandığı jokeyi ve güzel idmanları ile burada en şanslı safkan olacak.

Tekçi Amca’nız sizlere olabildiğince iyi atları 20 Ağustos 2020 İzmir Tjk bulten içerisinde vrmeye çalıştı, ancak bir hatamız olursa da bizleri affediniz.

Gökhan Şeker İzmir Altılı Ganyan Tahminleri için tıklayınız

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !