Tjk Bulten 24 Ağustos 2020 Şanlıurfa Altılı Ganyan Tahminleri Raymond Jones

2020-08-24 10:36:45 751 raymondjones

Tekrar merhabalar herkese ve bu kez Şanlıurfa tjk at yarışı ile beraberiz. Bakalım nasıl sonuçlar göreceğiz.

1. Ayak: Tjk bulten bize Şanlıurfa at yarışı tahminlerimizde heyecanlı bir gün vaad ediyor. 3-Diclenin Kızı en yakın aday. 2-Yakışıklı Mendo ve 4-Danedane bana çok iyi yarış çıkartacaklarmış hissi veriyorlar.

2. Ayak: Çok güzel bir koşu ile karşı karşıyayız. Ben Buraya normal şartlarda iki atın yetmesi gerektiğini düşünüyorum, bakalım neler olacak. Bu iki isim 2-Kırmızıbahçe ve 8-Berfin Kızı.

3. Ayak: Benim tercihlerim Şanlıurfa yarışları için öncelikle 6-Deep Action, 7-Demir Han ve 8-Reha Han yazılmalı ve yanlarına 9-Asparagas, 10-Catastrophe ve 5-Fast to Rain olmalı.

TEKÇİ AMCA ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

4. Ayak: 1-Demirhan Star ve 6-Siverfong çok iyi ikili. 5-Secret Moment da her an finishi Şanlıurfa tjk’da geçebilir.

5. Ayak: 7-Tear of the Sun bir şansa sahip, ancak 13-Zeliş Sultan çok iyi bir rakip ve mutlaka ilk iki sırada değerlendirilmeli. 10-Çavreşe sürprize doğru Şanlıurfa’da gidebilir. 9-Büyükhan Kızı da kesinlikle koşuda kazanmak için buralarda.

6. Ayak: Formda at 7-Delicihan, güzel formu 2-Dallıcalı ve 3-Hedefe Koş kesinlikle önlere yazılmalı. 4-Kılavuz Ağası ve 5-Teyyare de son tercihler.

İlginç bir deneyimi yaşadığım ve Şanlıurfa at yarışına altılı ganyan tahmini yaptığım bugünde sizlere yardımcı olabilmem dileğiyle. Hoşça kalın.

ERDİ EDİŞ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

GÖKHAN ŞEKER BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ 

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !