Tjk İstanbul At Yarışı Tahminleri 16.08.2020 Tekçi Amca

2020-08-15 22:04:32 933 tekciamca

Haftanın en güzel günü olan Pazara gelirken, 16 Ağustos 2020 Tjk bülteni heyecanlı ve bir o kadar da cesur yarışlarla İstanbul at yarışlarında bizi bekliyor.

1. Ayak: Tekçi Amcanız bugün ikinci altılı ganyanın ilk ayağında sizlere 2-Mystical Victory ismini öneriyor. Çok iyi gruplarla mücadelesinde başarılı olu. Burada neden kazanmasın ve bizlere tjk tv izlerken güzel bir gülümse bırakmasın.

2. Ayak: Bu kez oldukça iyi bir safkan olan 4 numaralı Petrocelli İstanbul altılısına bizlere tahminlerimizde kolaylık sağlayacak gibi duruyor. Çocuklarım inşallah banko olur diyorum.

3. Ayak: 5 numara ile start alacak Tivoli, çalışmaları, yarıları ve eküri avantajı ile 16 Ağustos İstanbul altılı ganyanında bankoya çok yakın duruyor.

4. Ayak. Günün en büyük koşusunda, güçlü safkanlar önemli bir ikramiye için yarışırken, 4-Denizim çok iyi çalışmaları, formda hali ve bu pist mesafedeki başarıları ile bizim kuponlarımızda en önde olacak. Tjk programında böylesine güzel bir yarışı seyrederken heyecanı katlayabiliriz.

5. Ayak:. Burada 4-Makambo Tekçi Amca için tjk bültene göre derli toplu atlardan biri. İncelediğimzide bu safkanın kısa mesafelerdeki yatkınlığı yadsınamaz. Ancak pek çok güçlü rakibi var unutmayalım.

6. Ayak: Ne kdar zor bir yarış olduğunu buram uram alıyoruz. Onun için ilk gözüme çarpanı yazacağım ve geri kalan seçimi sizin kalbinize bırakacağım. 5-Havza Aslanı Tekçi amca’nızdan size öneridir.

Keyiflerinizi her zaman kendi istediğiniz gibi yönlendirin ve kimselere kulak asmayın. Bakın bir gün daha gelip geçiyor. Ömrümüzün ne kadar kısa olduğunu anlayalım çocuklarım.

16 Ağustos 2020 Pazar İstanbul TJK at yarışı altılı ganyan tahminlerimiz burada son buluyor. Hoşça kalın.

Raymond Jones İstanbul At Yarışı Tahminleri İçin Tıklayınız

Yılmaz Saraç Tjk Altılı Ganyan Tahminleri için tıklayınız

Sitemiz tjkbulten.com kaynak gösterilmeden , paylaşım yapılamaz !