Tjk Bülten Yazarlık Başvurusu

At yarışında başarılı analizler yapabilen ve kendine güvenen kişiler ile paylaşım yapmak istiyoruz. 

Tjk Bültende yazar olma şartları:

1) Detaylı koşuları yorumlama , güncel haber paylaşımı yetkisi sağlanmaktadır.

2) Sadece tahminlerinizi belirtmelisiniz, at sahipleri yada jokeyler hakkında eleştiri sınırlarını aşan maksatlı yazılar bulunan kasıtlı kötülemeler yayınlayamazsınız , bu gibi durumlarda konunuz silinir .

3) Sizi eleştiren olabilir veya bizi eleştirenler olabilir bunları pasif durumda yorumlarını onaylamayız veya saygı çerçevesinde cevaplama yetkisine sahip olursunuz.


4) İstediğiniz an istediğiniz şehre tahmin verebilirsiniz. Tahminlerinizi mümkünse geceden göndermelisiniz. Yarışlar başlamadan hemen önce gönderilen tahminler sitede yayınlanamaz.

5) Yazarlığınız için bir rumuz seçmelisiniz, kendi isminiz veya başka bir nick şeklinde de olabilir. İleride yazılarınızı silmek isterseniz mümkün olmayacaktır.

6) Yazarlığınızı sonlandırma hakkımızı istediğimiz an kullanabilme hakkımız saklıdır bu tür sorguda bulunamazsınız.

7) Yasa gereği yazarların ip adresleri web sunucusunda kayıt altında tutulur , olası durumlarda sitemizin adına olumsuz bir paylaşım durumunda gerekli işlemleri başlatacağımızdan emin olabilirsiniz.

8) Diğer tahmin sitelerinden içerik kopyalama veya dış sitelere link vermekte mümkün değildir. Bu işlemler yapıldığı takdirde yazarlık hesabınız anında sonlanacaktır.

9) Girilen içerikler günlük check edilmektedir. İçerik kopyalayanların yazarlıkları süresiz olarak engellenmektedir , fark edilme durumunda İP engeli sağlanmaktadır.

10) Yazar olmak tamamen ücretsizdir ve yukarıdaki şartları sağlayan herkes yazarımız olabilir ayrıca tahmin , kupon hiç bir bilginizi ücretli satamazsınız .

11) Yetkilendirme için giriş / orta / üst düzey olarak ilerler ve ilginize göre size özel panelde yeni yetkilere sahip olursunuz.

NOT : Yazarlık başvurusu yaptıktan sonra 1 hafta içerisinde hiç bir paylaşımda bulunmadığınız durumda hesabınızı süresiz kapatmak durumunda kalırız.